Najciekawsze wycieczki

  • Sztramberk. 'Morawskie Betlejem'. Tu święta nigdy się nie kończą

    Sztramberk. "Morawskie Betlejem". Tu święta nigdy się nie kończą

    Pachnie piernikiem i kradnie serce od pierwszego wejrzenia, a raczej od pierwszego postawienia stopy na niewielkim, krzywym ryneczku. - Pierwszym osadnikom, którzy na początku XIII wieku przybyli w te rejony, otaczający krajobraz przypominał ten znany z Biblii, dlatego o Sztramberku mówi się, że to "morawskie Betlejem" - opowiada Dita Korcák. - Inni nazywają tę miejscowość wołoską szopką betlejemską.

    Urszula Abucewicz,
  • Sylwester w Suntago. Egzotyczny raj będzie czynny krócej niż zwykle

    Sylwester w Suntago. Egzotyczny raj będzie czynny krócej niż zwykle

    Ci, którzy chcieliby spędzić sylwestra pod palmami, wcale nie muszą wydawać kroci i decydować się na długie podróże samolotem. Wystarczy wybrać się do Suntago - tropikalnego parku wodnego zlokalizowanego w gminie Mszczonów.

    Izabela Nestioruk-Narojek,
  • 'Po pewnym czasie z biura burmistrza zjeżdża Mikołaj'. Tak wyglądają święta na Grenlandii
  • Wizz Air wycofuje się z polskiego lotniska. Spekulacje się potwierdziły
  • Sylwester na stoku, czyli świetna zabawa i nocne szusowanie. Tu przywitasz Nowy Rok w wyjątkowy sposób
  • To europejskie miasto będzie hitem w 2023 roku. Ujawniono zestawienie najpopularniejszych kierunków
  • Limit alkoholu na all-inclusive. 'Chcemy położyć kres złym zachowaniom'. Ile drinków można wypić?
  • 'Lodowe domy'. Wyjątkowe i skrajnie niebezpieczne [ZDJĘCIA]

    "Lodowe domy". Wyjątkowe i skrajnie niebezpieczne [ZDJĘCIA]

    Stany Zjednoczone zmagają się ze śnieżycą. Służby apelują, aby mieszkańcy zostali w domach lub opuścili te, które znajdują się blisko plaż. Nie wszyscy dostosowali się do nakazów. Motocykliści w amerykańskim Hamburgu odpalili swoje pojazdy i ruszyli nad jezioro. "Musieliśmy zobaczyć to na własne oczy!" - tłumaczyli mundurowym. Domy skute lodem robią wrażenie. Na szczęście właściciele w porę je opuścili.

    Urszula Abucewicz,
  • Tak wygląda dom Magdy Gessler w Kanadzie. Wnętrza zachwyciły internautów. 'Jak w bajce'
  • Najbardziej malownicza trasa w Tatrach. Powrócił Beliansky Express z Muszyny do Popradu-Tatry