Znana influencerka pojechała na Bali. Egzotyczne wakacje nie miały skończyć się w ten sposób

Influencerka Niomi Smart w mediach społecznościowych zdała relację ze swojego pobytu na Bali. Rajska podróż w pierwszych dniach okazała się fatalna. Kobieta podczas wakacji na indonezyjskiej wyspie musiała zmierzyć się z chorobą "Bali Belly".

Egzotyczne wakacje często wiążą się z różnymi chorobami. Z jedną z nich miała do czynienia brytyjska influencerka Niomi Smart, która będąc na Bali, pierwsze dni podróży spędziła w łóżku. Dopadła ją "Bali Belly" - choroba, której objawy to przede wszystkim ogólne osłabienie, mdłości i zawroty głowy.

Zobacz wideo Co grozi za poruszanie się pojazdem bez wymaganych uprawnień?

"Bali Belly" - objawy tej choroby to m. in. ból stawów i zawroty głowy 

Wakacje w ciepłych krajach to tylko słońce, plaża i błogie lenistwo? Nie zawsze. Pewna influencerka opublikowała w mediach społecznościowych relację z podróży, która zakończyła się dla niej chorobą "Bali Belly". Ta przypadłość wiąże się z osłabieniem, bólem stawów, mdłościami i zawrotami głowy. Zapada na nią wielu zagranicznych turystów.

Najwyższa niezdobyta góra świata znajduje się w Himalajach Bhutanu.Tu znajduje się najwyższa niezdobyta góra świata. "Nie musimy być wszędzie"

Czym jest "Bali Belly"? Chorobę wywołują bakterie znajdujące się w żywności i wodzie

Bakterie, które są powodem "Bali Belly" znajdują się w żywności i wodzie. Influencerka, która opublikowała relację z podróży, zaznacza, że czuła mdłości, zawroty głowy i skurcze żołądka. Poza tym była bardzo słaba i zmęczona, nie miała apetytu. Jak podkreśla na Instagramie ta choroba to:

Niezbyt czarująca strona podróży, o której zwykle Instagram nie pokazuje

Brytyjka radzi, aby podczas choroby pić bardzo duże ilości wody - sama piła wodę kokosową. Z powodu "Bali Belly", zamiast cieszyć się egzotycznym urlopem, pierwsze dni wyjazdu influencerka spędziła w łóżku. Internauci w komentarzach pocieszali ją i życzyli szybkiego powrotu do zdrowia.

Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz
 

Najwyższy wodospad na świecie robi niebywałe wrażenieNajwyższy wodospad na świecie. Jest 15 razy większy niż Niagara

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: