lasy

Więcej o:

lasy

Wypowiedzi na forum o:

lasy

 • "Lex Izera" pozwoli wyciąć las pod budowę fabryki

  Sejm przegłosował ustawę, która ma ułatwić odebranie Lasom Państwowym terenów w Jaworznie. Ma tu powstać polska fabryka elektrycznych samochodów Izera. Pazerna partyjne szkodniki!! Wara od lasów. Lasy należą do naszych dzieci!

 • W lesie byłam

  znalazłam masę pięknych okazów! (nikt nie zginie, wszystkie zostały w lesie) Spotkałam kilku grzybiarzy, nie wyglądali na niebezpiecznych, ale jeden chciał mnie zabić śmiechem kiedy zachwycałam się muchomorem. Dziwny jakiś...

 • Mam ochotę na spacer po lesie ale...

  nic z tego! Nie mam towarzystwa, a sama ( lub z psem) boję się. Pies jeszcze bardziej nasila moje lęki bo czujny. Las przecina droga - mało ruchliwa. Poszłybyście same do lasu ? Boję się tego, że nie wrócę z takiego spaceru lub sama zobaczę coś czego nie powinnam. Kleszczy też się boję ale mniej :)

 • Re: I jeszcze lasy

  Wiekszość biomasy, i fotosyntezy odbywa sie w oceanach. Jak wytniesz wszystkie lasy na kuli ziemskiej to nadal będzie zachodzić 90% fotosyntezy. Ale lasy oczywiscie trzeba chronić. Miłego poranka adieu.

 • PiS prywatyzuje lasy, opozycja na to nic

  chcą sprywatyzować polskie lasy. Sami po cichu tę prywatyzację zrobią znacznie skuteczniej i z większymi korzyściami. Nawiasem mówiąc to, co dzieje się przy lasach z udziałem ziobrowców i pisowców to afery bardzo zacnej skali, a opozycja na to tylko robi oburzoną minę

 • Spokojne, otoczone lasami wioski zostają okrążone

  Spokojne, otoczone lasami wioski zostają okrążone przez Armię Czerwoną i NKWD. Osłaniają ich funkcjonariusze UB i ludowe Wojsko Polskie. Operacją kieruje budzący grozę Smiersz. Z domów wywleczonych zostaje ponad 7 tys. osób, a część z nich już nigdy nie wraca. Rozpływają się jak we mgle. Nie wiadomo

 • Pamiętnik zapisany na karcie SD znaleziony w lesie

  Pamiętnik zapisany na karcie SD znaleziony w lesie Mariusz Ułaskawiony (4 - te wideo): Niech mi teraz ktoś napisze, że SG źle strzeże granicy. Taką małą kartę znaleźć w bagnistym lesie to jedynie

 • Re: I jeszcze lasy

  Dodajmy, ze tlenki wegla byly za Mieszka i w czasach szwedzkiej agresji Czestochowy przetwarzane na tlen przez lasy. Ta, to były czasy gdy lasy żywiły się tlenkiem węgla CO. Dziś są bardziej wybredne. -- znów mi Wykrywacz zablokował logowanie na Forum !

 • Into the LAS ? nocleg w kontenerze na Podlasiu

  Spędziliśmy trzy noce w kontenerach, które kiedyś pływały po morzach i oceanach. Teraz dostały drugie życie na podlaskiej ziemi na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego nieopodal Carskiej Drogi. Minimalistyczne domki z balią z dala od cywilizacji doskonale sprawdzą się na weekendowy wyjazd.

 • Dawno nie było: domek w lesie :)

  Nasza pani Kasia po wyprowadzce ze słynnej chatki w lesie i z hukiem powrocie do stolicy znowu zaludniła domek w lesie, ale inny :) Co sądzicie o wystroju?