Jura Krakowsko-Częstochowska

Wypowiedzi na forum o:

Jura Krakowsko-Częstochowska

 • Wypadek na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

  To nie był wypadej "na Jurze Krakowsko Częstochowskiej" tylko w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej" Poza tym nic nowego.

 • Jura Krakowsko-Częstochowska

  Polecam ciekawe miejsce na weekend na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jednocześnie pozostające w bliskim sąsiedztwie Krakowa. Dwór w Tomaszowicach ze swym hotelem i domkiem gościnnym stanowi ciekawe miejsce do aktywnego odkrywania uroków Jury i Krakowa.

 • Jura Krakowsko - Częstochowska

  Nie wiem, czy tutaj mogę o to zapytać, ale co możecie polecić do zobaczenia na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Chodzi mi o to, co mniej znane. Raczej nie o ruiny zamków, ale o cuda przyrody. O ciekawe trasy do przejścia. Za propozycje góry dziękuję.

 • Re: W Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

  W Jurze Krakowsko - Częstochowskiej -- Madohora -- Nikiszowiec

 • tydzień w jurze krakowsko-częstochowskiej

  wyjeżdżam na tydzień do jury krakowsko-częstochowskiej, nie jestem sportowcem lecz turystą z dwójkom nastoletnich dzieci. Prosze o podanie przykładowych tras rowerowych, miejsc noclegowych, atrakcji turystycznych. Podzielcie sie swoimi doświadczeniami. Darqu

 • Re: Jura Krakowsko-Częstochowska najciekawsze mie

  zapraszam na forum jura krakowsko częstochowska Noclegi, co zwiedzic itd:)

 • jura krakowsko-częstochowska - proszę o rady

  Witam. Chcę się wybrać po raz pierwszy do jury krakowsko-częstochowskiej. Nie znam tamtych rejonów, więc proszę o podpowiedź. Gdzie warto znaleźć nocleg, i co zwiedzić - wypad przewiduję na 4-5 dni. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

 • działka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

  Witam wszystkich, chciałam zainteresować ofertą zakupu działki ponad 900 m kw na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, 10 km od Cz-wy, 10 km do Olsztyna ze skałakami do wspinania i 7 km od zalewu w Poraju. Domek dwupoziomowy, murowany, otynkowany, cena - uwaga! 25.500 zł. Bliższe info na

 • Działkę na Jurze Krakowsko-CzęstochowskiejSPRZEDAM

  SPRZEDAM DZIAŁKĘ rekreacyjno-budowlaną, uzbrojoną, z prawem do zabudowy, o pow. 4397 m2, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Zawiercie- Żerkowice ul. Okiennik. Możliwość inwestycji turystyczno-usługowej. Cena 25zł/m2 (możliwość negocjacji!). KONTAKT: 0605-689-140.

 • Jura Krakowsko-Częstochowska

  Chciałabym zwiedzić w sierpniu Jurę Krakowsko-Częstochowską. Poradźcie, gdzie znaleźć niezbyt drogi nocleg, najlepiej w jakimś zacisznym kątku, a jednocześnie niezbyt daleko od Krakowa (chcę przy okazji zwiedzić też Kraków)