Zanzibar

Więcej o:

Zanzibar

Wypowiedzi na forum o:

Zanzibar

 • Wakacje na Zanzibarze

  Marzy mi się Zanzibar. W którym miesiacu najlepiej lecieć? I z biura podróży czy samemu rezerwować cos na booking i samolot. Ile takie wczasy 2tygodniowe kosztują? Akurat teraz oszczedzamy a mi się marzy Afryka :-)

 • Zanzibar i celebryckie barachło...

  Głównie całe zaplecze artystyczne TVN ..pili pili i ich wydu*cyli Zaraz wybuchnie afera w stylu Amber Gold. Pili Coin kupowali wykształceni z dużych miast, Europejczycy Zgadnijcie z jakiego miasta pochodzi ten Wojtuś z Zanzibaru, który wyruchał bez mydła tysiące ludzi? Dla ułatwienia dodam że o tym

 • Pan Wojtek z Zanzibaru z dnia na dzień zamyka

  Skrajnie niewiarygodny Pan , ścigany w Polsce za przekręty, który fundował celebrytom darmowe pobyty na Zanzibarze (w zamian za co ci naganiali mu klientów), właśnie się z dnia na dzień wywalił. Anulowano loty i pobyty, a Pan Wojtek bredzi, że 4 czerwca wznowi działalność i wykona zaległe

 • Co wybrać zimą: Józefów czy Zanzibar?

  PP. Celebrytów pono wywiało do Zanzibaru. Pono wszystkich. Gdy wyglądam przez okno - Gdy widok zaśnieżonej sosny w świetle latarni z sypiącymi się z góry na nią płatkami śniegu... ...zwyczajnie rozczula... pojawia się pytanie: ? co wybrać : Zanzibar czy Józefów?

 • Re: Zanzibar i celebryckie barachło...

  Na moje oczko zaden luxus , raczej ciekawosc innego kontynentu i jak napisalam - niewymaganeszczepienia - to sie rzucily . Znalam malzenstwo ktore prowadzilo taki hotelik na Bali

 • Re: Zanzibar i celebryckie barachło...

  m.maska napisała: > Do konca roku z tej choroby nie wyjda? przewidujacy... > Snobistyczne potomstwo fornali inwestowało w kryminalistę, który uciekł przed wyrokiem na Zanzibar. Jak się okazało ,że wtopili ,to będą teraz "chorować"

 • Zanzibar?

  Już w którymś wątku tutaj wspominacie o Zanzibarze jako o celu podróży. Napiszcie coś więcej, bo spojrzałam na fotki i wygląda bajecznie. Czy jest tam tak super jak na zdjęciach? czy ogarniacie wszystko same czy via BP? Dlaczego warto pojechać na Zanzibarze?

 • Re: Pan Wojtek z Zanzibaru z dnia na dzień zamyka

  :D Dzięki panu Wojtkowi stał się bardzo medialny wakacyjnie :D Człowiek zrobił siusiu, umył ręce, zjadła obiad, nastawił pranie, zrobił opłaty na kompie i .. coś jeszcze, "o czym zapomniałem, kurka Zanzibar, jeszcze do Zanzibaru nie poleciałem"

 • Re: Pan Wojtek z Zanzibaru z dnia na dzień zamyka

  To co on tam miał na tym Zanzibarze? Agroturystykę?

 • Re: Pan Wojtek z Zanzibaru z dnia na dzień zamyka

  Ach, to m.in. stąd byla ta instagramowa moda na Zanzibar...