Zanzibar

Wypowiedzi na forum o:

Zanzibar

 • Re: Zanzibar i Serengeti

  Dwa lata temu bylam na Zanzibarze. Przy wyjsciu z lotniska na ulice stalo kilka osob czekajacych na przylatujacych z tabliczkami z nazwiskiem itp Jeden miejscowy, ktory tez czekal na kogos mial tabliczke jeb.. Pis i osiem gwiazdek.

 • Re: Zanzibar i Serengeti

  Chyba by nawet nie zdążył pomyśleć ;) pożarłyby takiego tlusciocha na deser. To jeszcze ciut widoków i nagle cywilizacja w postaci traktora New Holland ;) na dnie krateru. Ale tak na poważnie. Jak się patrzy przez szybę jeepa to jest rajska zieleń i zwierzęta. Natomiast warunki w jakich żyją tu

 • Re: Zanzibar i Serengeti

  Bałam się ale dałam radę ;) w tej chwili jesteśmy na lotnisku i czekamy na lot powrotny na Zanzibar. Generalnie obowiązkowo należy brać probiotyki i koniecznie mieć przy sobie nifuroksazyd. Na zdjęciu poczekalnia w Arushy, widok z niej ;) I biało czarny zdrajca :P na urlopie w parku Tarangire. --

 • Zanzibar luty 2023

  Szukam osoby na wyjazd z biurem podróży TUI na Zanzibar w miesiącu lutym wylot z Warszawy. Szukam osoby w wieku 50++ Jestem K.

 • Zanzibar?

  Już w którymś wątku tutaj wspominacie o Zanzibarze jako o celu podróży. Napiszcie coś więcej, bo spojrzałam na fotki i wygląda bajecznie. Czy jest tam tak super jak na zdjęciach? czy ogarniacie wszystko same czy via BP? Dlaczego warto pojechać na Zanzibarze?

 • Re: Pan Wojtek z Zanzibaru z dnia na dzień zamyka

  A jaki szał się zrobił na Zanzibar! Do dziś nie wiem, czy rzeczywiście to takie łał-miejsce - szukałam trochę informacji o Zanzibarze i odniosłam wrażenie, że poza leżeniem na plaży nie za bardzo jest tam co robić, wobec tego, czy warto lecieć taki szmat drogi, żeby poleżeć na plaży?

 • Wakacje na Zanzibarze

  Marzy mi się Zanzibar. W którym miesiacu najlepiej lecieć? I z biura podróży czy samemu rezerwować cos na booking i samolot. Ile takie wczasy 2tygodniowe kosztują? Akurat teraz oszczedzamy a mi się marzy Afryka :-)

 • Re: Pan Wojtek z Zanzibaru z dnia na dzień zamyka

  O masz, ja miałam dzisiaj telefo z Lesotho, a to może był Wojtek z Zanzibaru ? -- Koty są jak chipsy, jeden to za mało.

 • Co wybrać zimą: Józefów czy Zanzibar?

  PP. Celebrytów pono wywiało do Zanzibaru. Pono wszystkich. Gdy wyglądam przez okno - Gdy widok zaśnieżonej sosny w świetle latarni z sypiącymi się z góry na nią płatkami śniegu... ...zwyczajnie rozczula... pojawia się pytanie: ? co wybrać : Zanzibar czy Józefów?

 • Zanzibar - zdjęcia

  Witam, We wtorek wróciliśmy z Zanzibaru, gdzie leczyliśmy zimową depresję ;-). Kilkadziesiąt słonecznych zdjęć + kilka słów tutaj: Pozdrowienia Hubert