podróże samolotem

Wypowiedzi na forum o:

podróże samolotem

 • A skąd pomysł podróży samolotem??

  A czy prezydent początkowo nie miał jechać pociągiem?? Kto podsunął mu pomysł podróży samolotem???

 • podróż samolotem

  Jak najlepiej przygotować dziecko w wieku niecałych 3 lat do podróży samolotem (lot trwa 2 godziny). Dziecko nie je cukierków (bo to podobno pomaga w samolocie). Czy ewentualnie jakieś syropy czy leki homeopatyczne, czy inne metody. Będę wszystkim bardzo wdzięczna za pomoc. Serdecznie pozdrawiam

 • podróż samolotem

  Niestety nie znalazłam nigdzie na forum informacji na temat podróży samolotem z dzieckiem będącym po operacji rozszczepu.Mała miala zabieg w listopadzie, będę musiała z nią jechac we wrzesniu, wtedy bedzie 10 mcy po zabiegu.Czy ta roznica cisnien jej nie zaszkodzi? Marjasmj, moze Pan wie?

 • Re: ciąża a podróże samolotem

  A moja żona zrezygnowała z jednynej podróży samolotem, ktora przypadała w okresie ciąży. Zdania lekarzy były podzielone. Opinie w literaturze fachowej również. Ale myśmy stwierdzili, a po co kusić los. Można polecieć później.

 • ciąża a podróże samolotem

  Witam Was! Jestem ciekawa jak wygląda kwestia bycia w ciąży w połączeniu z podróżami samolotem, szczególnie w pierwszych miesiącach ciąży. Czy jest to niewskazane? Czy należy się rzeczywiście powstrzymywać od takich podróży? Czy może to zaszkodzić rozwijającemy się maluszkowi i czy lekarze tego

 • niemowlę a podróż samolotem

  czy ktoś może ma doświadczenia, lub wie czy są jakieś przeciwwskazania do podróży samolotem (długiej) przez 6-miesięczne niemowlę?

 • Podróż SAMOLOTEM

  Cześć Mamy, Mam do was gorącą prośbę o podzielenie się swoimi doświadczeniami odnośnie podróży samolotem, z niemowlakiem oczywiście. Musze wyjechać-właściwie przeprowadzić się na jakiś czas ponad 1000km, zastanawiam się czy jechać z Małą samochodem (podróż będzie trwała ok.13-15 godzin) czy lepiej

 • Podróż samolotem z 5 miesięcznym dzieckiem

  Planuję podróż samolotem z 5 miesięcznym dzieckiem. Trasa Warszawa - Poznań, lot trwa 1 h. Czy ktoś ma doświadczenie związane z podróżą samolotem z takim małym dzieckiem?

 • Jakie biuro podróży - samolotem ?

  Witam wybieramy sie w połowie sierpnia do Bułgarii. Z jakiego biura nbajlepiej skorzystać? Z powodu naszej 1,5 rocznej córki decydujemy sie na podróż samolotem ( WRO,Kat lub POZ).Które miejscowości a może i ośrodki są najbardziej sprzyjające dla rodzin z dziećmi? z góry dziekuje za odp.

 • długa podróż samolotem

  Czeka nas długa, ponad 30-godzinna, podróż samolotem, z prawie dwulatkiem. Błagam o jakieś rady:)