Jej zachowanie zirytowało współpasażera. Szukała zrozumienia wśród internautów, ale ci nie mieli litości

Sfrustrowana użytkowniczka Reddita podzieliła się sytuacją, która miała miejsce podczas jej ostatniej podróży samolotem. Zdaniem kobiety współpasażerom przeszkadzał fakt, że bawiła się zbyt dobrze w trakcie lotu. Jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

W samolocie można spotkać różne typy pasażerów. Jedni nadrabiają filmowe zaległości, niektórzy ucinają sobie drzemkę, a jeszcze inni wolą spędzić ten czas na pogawędce z towarzyszem podróży. Jednak rozmowy i śmiechy często przeszkadzają innym podróżnym, którzy nie kryją swojego poirytowania. Tak też było i tym razem. 

Zobacz wideo Dlaczego loty trwają dziś dłużej niż 10 lat temu?

Śmiała się zbyt głośno. Pasażer nie wytrzymał

Dwie przyjaciółki czekał długi lot, dlatego postanowiły wprawić się w dobry nastrój już na lotnisku. Wypiły kilka drinków, a kolejne zamówiły na pokładzie samolotu. Dla zabicia czasu rozmawiały, oglądały programy komediowe, świetnie się przy tym bawiąc. Kobieta zaznaczyła, że starały się być cicho, by nie przeszkadzać innym, ale w pewnym momencie wydarzyło się coś, co sprawiło, że jeden z pasażerów nie wytrzymał. 

Moja przyjaciółka przypadkowo wylała sok pomarańczowy na moje spodnie i wyglądałam, jakbym się posikała. Obie uznałyśmy to za zabawne i zaczęłam się niekontrolowanie śmiać

- relacjonowała autorka posta

Jak się okazało, podróżna śmiała się tak mocno, że trzęsła siedzeniem, przeszkadzając osobie siedzącej z tyłu. Zdenerwowany pasażer zwrócił uwagę przyjaciółkom i przyznał, że nie może przez nie spać. 

Czy byłam nierozsądna, śmiejąc się na tyle, by najwyraźniej przeszkadzać komuś siedzącemu za mną?

- zapytała. 

Internauci oburzeni... zachowaniem pasażerek

Kobieta szukała poparcia wśród internautów, jednak ci nie podzielali jej zdania. Zauważyli, że pasażerka spożywała alkohol i zakłócała porządek w samolocie. 

Kiedy dobrze się bawiłaś, ludzie wokół ciebie musieli cię znosić. To coś, o czym ludzie zapominają, kiedy są pijani i głośni

- pisał jeden z użytkowników. 

Brak szacunku dla kogokolwiek w pobliżu. Następnym razem upij się na osobności lub w miejscu, gdzie pijackie wybryki są dopuszczalne

- komentował inny. 

Podejrzewam, że to nie był jeden wybuch śmiechu, a wy byłyście wstrętnymi pijaczkami przez cały lot

- zgadywał internauta. 

Pod postem pojawiło się ponad 100 komentarzy, a burza, jaka się tam rozpętała, sprawiła, że kobieta usunęła post z serwisu. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: