Ten lot pozostanie w jego pamięci na długo. Nie mógł uwierzyć, że rodzice nie reagowali

Pewien tiktoker podzielił się niedawno doświadczeniami z ostatniej podróży samolotem. Na nagraniu możemy zobaczyć nieodpowiednie postępowanie dziecka, które, jak przyznał mężczyzna, zachowywało się w ten sposób przez cały lot. Jednak internauci zwrócili uwagę na inny szczegół.

Podróżowanie samolotem z małymi dziećmi to dla wielu najgorszy możliwy scenariusz. Internauci dzielą się doświadczeniami, publikując nagrania z lotów z "piekła rodem" - pełne krzyków i płaczu. Niektóre z nich szokują użytkowników ze względu na brak reakcji rodziców. Jeden z tiktokerów pokazał, jak wyglądała jego podróż

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Dziecko ciągnęło go za ucho w samolocie 

Brian wraz ze swoją partnerką Amandą prowadzą wspólne konto na TikToku, które śledzi ponad 177 tys. użytkowników. Dzielą się na nim m.in. urokami rodzicielstwa i codziennym życiem, a niedawno opublikowali nagranie z pokładu samolotu. Widać na małego chłopca, który z zawadiackim uśmieszkiem łapał Briana za ucho i próbował z wyciągnąć bezprzewodową słuchawkę. Mężczyzna wielokrotnie odsuwał głowę i rękę dziecka, jednak ta wciąż powracała. 

Nie mogę uwierzyć, że rodzice pozwolili swojemu dziecku robić to przez cały lot

- napisał Brian na nagraniu. 

Czy można zabrać ze sobą koc z samolotu? Stewardesa tłumaczy.Pasażerowie wynoszą rzeczy z pokładów samolotów. Stewardesa: "szkoda słów"

Próbowałem być miły. Co wy byście zrobili? 

- dodał. 

Internauci komentują. Dziecko wcale nie takie obce? 

Wideo opublikowanie przez mężczyznę obejrzało już 6,2 mln i skomentowało prawie 10 tys. internautów. Pojawiło się pod nim wiele komentarzy krytykujących brak reakcji rodziców w tego typu sytuacjach. 

W życiu nie pozwoliłabym na to swojemu dziecku

- napisała jedna z użytkowniczek. 

Co robić w przypadku opóźnień na lotnisku? Nie popełniaj tego błędu.Uniknij koszmaru na lotnisku. Popularny błąd popełniany przez pasażerów

Jestem mamą dwóch małych chłopców, to nie jest w porządku i możesz powiedzieć to rodzicom dziecka. Są niesamowicie nierozważni

- czytamy. 

Podczas gdy w komentarzach wybuchła burza, to inni zwrócili uwagę na inny szczegół. Ich zdaniem dziecko łudząco przypominało mężczyznę - zwrócili uwagę na podobieństwa między ich uszami i oczami. Influencer przyznał, że ma bliźniaki, ale to nie jest jeden z nich. Jednak przeglądając jego profil, można rozpoznać malucha na kilku nagraniach. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że dzieci potrafią być uciążliwe podczas podróży samolotem. Niedawno informowaliśmy o dziewczynce skaczącej po stoliku przymocowanym do fotela mężczyzny siedzącego przed nią. Niektórzy przewoźnicy już zaczęli odpowiadać na prośby o loty bez pociech. Taką możliwość otrzymali podróżujący linią Scoot, która stworzyła specjalną sekcję na pasażerów chcących uniknąć podobnych sytuacji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: