Był jedynym pasażerem w samolocie, a nie ma na koncie milionów. "Kiedy wykupujesz wszystkie miejsca"

Tydzień temu odbył się nietypowy lot. Na pokładzie samolotu American Airlines znajdował się wyłącznie jeden pasażer. Mężczyzna był zaskoczony i myślał, że przegapił właściwy rejs, ale odpowiedź załogi rozwiała jego wątpliwości. W mediach społecznościowych pojawiło się ciekawe nagranie.
Zobacz wideo Jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy w Kolumbii? W Polsce miałby maksymalnie trzy gwiazdki

Lot prywatnym samolotem to przywilej, na który stać milionerów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Co więcej, rejs zazwyczaj odbywa się niezbyt dużą maszyną, bo w końcu, po co komuś ponad 200 lub nawet 300 miejsc. Pewien pasażer miał wyjątkowe szczęście. Leciał zupełnie sam, a w podróży towarzyszył mu sympatyczny personel pokładowy.

Jedyny pasażer w samolocie. Historia podbija internet

Kiedy Phil Stringer czekał na lot opóźniony o 18 godzin, nie przypuszczał, że przebieg podróży będzie tak zaskakujący. Młody mężczyzna nagrał film, który opublikował na TikToku, z którego wynika, że leciał sam. Jak informuje portal people.com, Phil przyznał, że ta nietypowa sytuacja była wynikiem długiego opóźnienia. Gdy reszta pasażerów co rusz otrzymywała informacje, że rejs będzie opóźniony z przyczyn technicznych, to nikt nie chciał aż tyle czekać. Ostatecznie sam zadecydował, że przeczeka, ile trzeba i udał się do jednej z kawiarni. Choć czas oczekiwania nieustannie się wydłużał, to jednak czasami cierpliwość popłaca.

Kiedy wykupujesz wszystkie bilety  w samolocie, aby nie mieć do czynienia z innymi ludźmi

- żartuje Phil. Pokrótce dodaje, że tak naprawdę przez wzgląd na 18-godzinne opóźnienie, wszyscy poza nim poddali się i zrezygnowali z podróży samolotem. Jak sam przyznał, w momecie gdy skierował się do bramki, był zaskoczony ty, że nikogo nie ma i zastanawiał się, czy na pewno jest w dobrym miejscu i czasie. Personel pokładowy rozwiał jego wątpliwości, informując, że jest jedynym chętnym, ale mimo to lot zostanie zrealizowany. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Leciał sam, przepraszał załogę i zyskał nowe kontakty

Kiedy tylko Phil dowiedział się, że poza nim nie będzie w samolocie ani jednego pasażera, zrobiło mu się żal załogi. Przepraszał, że przez niego muszą pracować. Personel linii lotniczych American Airlines był jednak bardzo pozytywnie nastawiony i rozbawiony faktem, że młody mężczyzna był jedyną osobą na całym lotnisku. Cały rejs spędzili w towarzystwie gościa, który w końcu wykazał się dużą cierpliwością, czekając tyle godzin na planowany lot. W zamieszczonym na TikToku filmie widać, jak pracownicy żartują i odgrywają różne zabawne scenki, które posłużą jako wyjątkowy materiał w mediach społecznościowych. 

Nagranie było strzałem w dziesiątkę. W ciągu tygodnia film obejrzało ponad 10 milionów użytkowników, a ponad 20 tysięcy osób skomentowało wyjątkowy lot. Jak informuje portal people.com, który rozmawiał z wytrwałym pasażerem, Phil nawiązał nowe znajomości. Wymienił się danymi kontaktowymi z załogą i zamierza pozostać z pracownikami linii lotniczych w stałym kontakcie.

Więcej o: