kwarantanna

Więcej o:

kwarantanna

Wypowiedzi na forum o:

kwarantanna

 • Kwarantanna - problem

  Cytat z najnowszych przepisów : "Rozporządzenie Rady Ministrów dotyczące odbywania kwarantanny w Polsce określa również to, kto kwarantannie nie podlega. Kwarantannie nie podlegamy, jeżeli mieszkamy z osobą, która została na nią skierowana, ale u niej samej nie potwierdzono obecności koronawirusa."

 • Kwarantanna - link

  Czy ja czegoś nie rozumiem? Nie ma tu nic o tym, że mieszkający z osobą chorą a zaszczepiony może po negatywnym teście być zwolniony z kwarantanny czy czegoś nie widzę?

 • Kwarantanna-pytanie

  Mam takie pytanie-czy osoba dysponujaca certyfikatem covodowym moze "legalnie" odwiedzac osobe objeta kwarantanna?

 • kwarantanna setny raz

  chyba dziecko będzie mieć kwarantannę, zdalne już ogłoszone. w jaki sposób dostarczana jest decyzja o kwarantannie, jeżeli nie mamy ikp? muszą zadzwonić? wysyłają listem? skąd mam wiedzieć, że oficjalnie kwarantanna jest nalożona?

 • Zdjęcie kwarantanny

  Dziecko ma negatywny wynik testu wykonanego dzień po zakończeniu izolacji rodzica. Czy kwarantanna jest zdejmowana automatycznie, czy trzeba się z kimś kontaktować? Na ikp się nic nie zmieniło.

 • Jak jest nakładana kwarantanna?

  Wynik pozytywny ma mąż. Wg przepisów kwarantanna obejmuje współmieszkanców. A skąd sanepid wie kto mieszka? Rodzina sama powinna sie zgłosić? Czy po adresie znajdą resztę i w IKP wpiszą kwarantannę/

 • Opieka na dziecko - kwarantanna

  Niestety covid nie ominął mojej rodziny. Ja mam wynik pozytywny. Rodzina na kwarantannie. Mąż z dzieckiem jadą zrobić test. Mąż zaszczepiony więc jak będzie negatywny to zwolnią go z kwarantanny. Dziecko nieszczepione więc i tak siedzi na kwarantannie. Noi teraz wytłumaczcie mi dlaczego żaden lekarz

 • Kwarantanna

  Dopytam bo dostaje sprzeczne informacje. Nastolatek zaszczepiony 2 dawkami. W następną sobotę ma bal zimowy. Organizowany poza szkołą ale przez rodziców. W klasie kolega przebadany i wychodzi wynik pozytywny. Rozumiem że kwarantanna dotyczy tylko tego cowodiwego chłopca i osób niezaszczpionych.

 • kwarantanna zaszczepionych domowników

  może mi ktoś wyjaśni jak to działa. osoba chora, domownicy na kwarantannie, zwalniają się testem negatywnym. następnie ktoś inny z tej samej rodziny choruje i co wtedy ze świeżym ozdrowieńcem? też jest na kwarantannie i musi się testować żeby się z niej zwolnić - a wiemy, że PCR może wyjść

 • OT Kwarantanna

  U mnie od dzisiaj dwie klasy na kwarantannie. Nauczycieli to nie obejmuje, bo zachowują reżim sanitarny. Sami wiecie, jak to jest z tym reżimem. Pozdrawiam jeszcze chyba zdrowa:-)