Amsterdam

Więcej o:

Amsterdam

Wypowiedzi na forum o:

Amsterdam

 • Amsterdam- coffe shopy- zakaz

  Burmistrzyni z Zielonych, a mimo to teraz planuje wprowadzić zakaz turystom odwiedzania i korzystania z coffe shopów. Okazuje się, że ma poparcie i policji, i mieszkańców.

 • Amsterdam i Wiedeń

  Pomóżcie proszę dziewczyny z Wiednia i Amsterdamu. Czy w Amsterdamie są obecnie nadzwyczajne środki ostrożności w związku z pandemią? Nadzwyczajne tzn poza maseczkami, dystansem i normalną higieną? Czy są ogromne kolejki, żeby zobaczyć Caravaggia? I podobne pytanie o Wiedeń, czy są ponad standardowe

 • Re: Amsterdam - atrakcje

  Byłam w Amsterdamie jeszcze przed pandemią , nie wiedziałam szczerze czy warto czy nie, ale zawsze przed podróżą czytam o danym kraju jak najwięcej, szczerze to tu maja świetne publikacje Zawsze mozna sie dowiedzieć czegoś nowego.

 • Nie tylko Amsterdam

  petronella.kozlowska napisała: > St. Petersburg nie jest atrapą Amsterdamu, nawet jeżeli założenia były takie. > > Amsterdam pozostał Amsterdamem, ale w St. Petersburgu nie ma dawnej starówki, p > rzeważa secesja. Piotr I-szy, budujac swoja stolice, wzorowal sie na wielu miastach europejskich.

 • Amsterdam przejął rolę Londynu

  Amsterdam wyprzedził Londyn jako największy ośrodek handlu akcjami w Europie. W styczniu 2021 roku Amsterdam stał się największym europejskim centrum handlu akcjami, wypierając Londyn z jego historycznej pozycji. Holandia zgarnęła biznesy utracone przez Wielką Brytanię po brexicie - pisze

 • Amsterdam-noclegi

  czy są tu mamy z Amsterdamu lub takie, które znają to miasto? urodził mi się pomysł na weekend grudniowy ,ale przeraziły mnie ceny noclegów ;) na bookingu jakieś inne alternatywy? hostele ? kwatery prywatne - istnieją ? prośba o porady:)

 • odzież używana- zbiórki holenderskie ,,,,amsterdam

  odzież używana- zbiórki holenderskie,,,,amsterdam Dordrecht (początek wątku) Posiadamy w stałej sprzedazy odziez niesortowana ze zbiórek domowych oraz kontenerowych. Nasza firma współpracije głownie z rynkami europejskim i wschodnim,, tzw.niesort dostepny jest w ciagłej sprzedaży na miejscu,,,,,

 • Re: Amsterdam- coffe shopy- zakaz

  Amsterdam miał przecież straszny problem z turystami przed pandemią. Nie chcą dopuścić, żeby taka sytuacja powtórzyła się po niej.

 • Re: Amsterdam- coffe shopy- zakaz

  W Amsterdamie o zielsko -- "z krzywego kawałka drewna, z jakiego stworzony jest człowiek, nie da się zrobić nic prostego"

 • Portugalska Synagoga Żydowska w Amsterdamie.

  Z miejsc do polecenia w Amsterdamie, szczególnie polecam, trochę mało znaną Portugalską Synagogę. Do dzisiaj nie używa się tam elektrycznośći. w zamian wieczorem wnętrze budynku rozświetla 1000 świec. Niedługo wszystkie muzea w Holandii będą ponownie otwarte. Tutaj fajny polski filmik o