katar

Więcej o:

katar

Wypowiedzi na forum o:

katar

 • Bombelki z katarem

  Było już w tym sezonie? Jak co roku powrócił temat zakatarzonych bombelków przeprowadzanych do placówek - i jak zwykle walczą dwie frakcje: ?katar to nie choroba? i ?jak tak można, Ziutek zaraża, zaraz mój Krzys będzie miał zapalenie płuc, jak Ziutek chory to niech siedzi w domu?. U mnie póki

 • Re: Bombelki z katarem

  Ty walnij baranka. W życiu nie dałam dziecku ibuprofenu na katar, bo ibuprofen w żaden sposób nie łagodzi objawów kataru. Tak jak nie daję na katar smecty czy nie smaruję jodyną. Covid nic nie ukrócił, moje dziecko z katarem nadal bywa w przedszkolu, na placu zabaw, na basenie czy w lunaparku.

 • Re: Bombelki z katarem

  Z samym katarem (nie zielonymi glutami) puszczam jak kaszel i temperatura to nie. Zresztą katar o tej porze roku to nic dziwnego.

 • Re: Bombelki z katarem

  izabelka55 napisała: > Pytałaś w czym pomaga ibuprofen. Na katar nie pomaga, ale na gorączkę tak. W sz > atni raczej nie podaje się ibuprofemu na katar, tylko żeby dziecko wytrzymało d > zień, bo rodzic musi do pracy, odpocząć czy ma swoje plany... Ale wątek jest o katarze a nie o gorączce.

 • Re: Bombelki z katarem

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Byłam z frakcji - z katarem zakaz przychodzenia. Moja najmłodsza każdy katar kończyła zapaleniem krtani. To był dramat, który rozgrywał się kilkanaście razy w sezonie Młoda wyrosła i teraz sama chodzi do placówki z katarem skoro to dla innych rodziców nie

 • Re: Bombelki z katarem

  Jestem z frakcji katar to nie choroba, ale nie mam zbyt wielu okazji posyłać bombelka z katarem do szkoły, bo bardzo rzadko choruje, w przedszkolu też na szczęście nie chorował.

 • Re: Bombelki z katarem

  Ziutków z podwórka nie zaraził, ale generalnie tak właśnie to będzie wyglądać w szkołach i przedszkolach. Robisz testy przy każdym katarze? Ja chyba zacznę, bo u nas właśnie to był ?tylko katar?.

 • Re: Bombelki z katarem

  W zeszłym roku taka jedna kadra nie pozwalała przyprowadzać dzieci z katarem. Przesladowała i dzieci i rodziców. Połowa dzieci nie chodziła bo miał tylko katar. Efekt jest taki, że część rodziców poszukał dla dzieci innego przedszkola. Utworzono o jedną grupę mniej i zwolniono dwie osoby. Jak ktoś

 • Re: Bombelki z katarem

  Pytałaś w czym pomaga ibuprofen. Na katar nie pomaga, ale na gorączkę tak. W szatni raczej nie podaje się ibuprofemu na katar, tylko żeby dziecko wytrzymało dzień, bo rodzic musi do pracy, odpocząć czy ma swoje plany...

 • Re: Bombelki z katarem

  Tutaj gdzie mieszkam zdecydowanie panuje poglad ze "katar to nie choroba". Dzieci przyjmowane sa do zlobka z katarem, kaszlem, a nawet lekka goraczka (w zlobku podaja paracetamol jesli jest potrzeba). Pomoru wsrod dzieci i personelu nie zaobserwowalam.