strajk

Więcej o:

strajk

Wypowiedzi na forum o:

strajk

 • c.d. Strajku Kobiet

  Strach , obawa , bunt . Dziadersi , Godek i żaby kropielnicowe niech sobie rodzoM jak chcoM c.d.Strajku Kobiet Parasolki w dłoń , dziadersa goń , goń , goń

 • Kolejna fala strajków w GB

  Kolejna fala strajków na wyspach jakoś niezauważalnie na forum przeszła? W wielkim Londynie kursowały jedynie 3 linie metra, strajkowali też kierowcy autobusów. Ogółem obsługiwane było tylko 20% połaczeń

 • Strajk nauczycieli we wrześniu?

  Naprawdę życzę nauczycielom tych podwyżek, nie mam nic przeciwko ich długim wakacjom i wiem, że pracują nie tylko przy tablicy. Jednak, jak usłyszałam o tym strajku to się wkurzyłam. Serio? Teraz, po zdalnej, gdy tyle dzieci ma problemy?

 • Re: Paryż - strajki, śmieci, demonstracje

  W tym tygodniu na przyklad byl zapowiedziany strajk w szkolach. Na wtorek. W mojej trwal od wtorku do czwartku wlacznie. Po drugie, zalezy czy jedziesz czy lecisz. Jak zablokuja rafinerie i nie ma nigdzie paliwa, co zrobisz ? Francja ma wiele sposobow na strajk.

 • Re: Paryż - strajki, śmieci, demonstracje

  Czy do konca sie uspokoi ? Moze tak, moze nie. Bylam w Paryzu w lutym i musialam i tak o tydzien przesunac urlop i kupic nowe bilety na pociag, bo byl strajk. Czasami dzien strajku jest ustalany a tygodnia na tydzien, wiec ciezko cos zorganizowac. Protest jest generalny , ciezko przewidziec. Jak ci

 • Do nauczycielek, strajk 2019 r.

  Czy za czas strajku w 2019 r. potrącano (właściwie nie płacono) tylko wynagrodzenie zasadnicze? A co z dodatkami? kojarzycie wyroki sądu dotyczące zwrotu utraconych dodatków (motywacyjnego, wysługa, wychowawstwo) za czas strajku?

 • Te apostazje to wg mnie c.d.Strajku Kobiet

  W Strajku Kobiet dwa lata temu uczestniczyły dziewczyny i faceci . Mam przeczucie że aktualne apostazje to echo Strajku Kobiet , że to sie psychologicznie odłożyło w ludziach i teraz wypływa . Podsiadło a teraz Organek . Za nimi pójdą inni . A ksiądz Lemański i Ryś coś piskają że apostazje to

 • strajki w PL

  Dlaczego siedzimy cicho? strajki w UK bo 10% inflacja? A w PL? Ludzie 1970 wyszli na ulice, 1980 wyszli, wychodzili nasi rodzice i sama się łapałam w latach 90/ Czy jesteśmy już tak obojętni na to co funduje nam rząd? Czy zostaliśmy uśpieni? a może wcale nie jest tak żle? Kto mi to wytłumaczy?

 • Re: Paryż - strajki, śmieci, demonstracje

  Ale rozumiem, że te strajki są w ustalone dni i są zapowiadane? Chociaż po wczorajszej akcji w Zgromadzeniu, to nie wiadomo, jak będzie. Staram się być dobrej mysli.

 • Re: Paryż - strajki, śmieci, demonstracje

  Wiem o tym , u nich generalnie tygodnia bez jakiegoś strajku nie ma, ale teraz to mi się wydaje grubsza sprawa, wkurzyli się o te emerytury strasznie. Liczę, że przez półtora miesiąca się jakoś rozejdzie.