Karolina Klimek

Absolwentka dziennikarstwa na Wydziale Politologii UMCS i studiów podyplomowych na kierunku grafika komputerowa. Specjalizuje się w nowościach filmowych, trendach w świecie mody oraz tematyce parentingowej.

Przez lata związana ze światem reklamy, z Gazetą.pl współpracuje od 2019 roku, w ramach serwisów kultura.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl oraz edziecko.pl. W wolnym czasie zajmuje się fotografią portretową.

 • Ośrodki wypoczynkowe z PRL. Miejsca, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu

  Ośrodki wypoczynkowe z PRL. Miejsca, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu

  Ośrodki wypoczynkowe z PRL to wbrew pozorom prawdziwe perły architektury. Część obiektów nadal przyjmuje gości, inne niszczeją w cieniu zapomnienia. Niektóre z tych, które wspominamy, zostały zbudowane wcześniej, ale to lata PRL-u kojarzą się z nimi najbardziej. Marzy Ci się podróż do przeszłości? Sprawdź z nami przegląd najciekawszych obiektów.

 • Hotele z PRL- zaplanuj podróż do przeszłości

  Hotele z PRL- zaplanuj podróż do przeszłości

  Hotele z PRL to bardzo szerokie pojęcie, które łączy w sobie zarówno kultowe lokalizacje jak i obiekty, których sława przeminęła wraz z epoką. Marzy Ci się podróż do przeszłości? Sprawdź, które miejsca warto odwiedzić.

 • Romantyczne miejsca w Gdańsku - zaplanuj nadmorskie Walentynki

  Romantyczne miejsca w Gdańsku - zaplanuj nadmorskie Walentynki

  Romantyczne miejsca w Gdańsku to malownicze punkty na mapie miasta i tajemnicze zaułki. Szukasz idealnej przestrzeni do oświadczyn, a może lokalizacji na walentynkową sesję foto? Sprawdź miejsca z niezwykłą historią obok których nie można przejść obojętnie.

 • Romantyczne miejsca we Wrocławiu - zaplanuj zaręczyny w mieście spotkań
 • Ferie zimowe 2021: zachodniopomorskie. Jakie atrakcje czekają? Co można robić?