tłumy

Więcej o:

tłumy

Wypowiedzi na forum o:

tłumy

 • Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  Dlaczego się przyjęło że gdy jest długi weekend to wszyscy nagle gdzieś wyjeżdżają? Dlaczego nie wyjadą sobie w jakiś inny weekend gdy nie ma tłumów ludzi? Czy to oznacza że lubimy wypoczywać w tłumie?

 • w tłumie po rozumie co zbir wykorzystać umie

  Dlatego tłumem łatwo manipulować. Doświadczamy tego od 2015 r. kiedy telewizja abonamentowa stała się dojną szczekaczką. Milionom tłumnie ją odbierających, wbiła do łepetyn zamach smoleński. Wbrew logice, wbrew faktom a przede wszystkim rozumowi. Zadziałała.psychologia tłumu, a ten tworzą odbiorcy

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  W wyjeżdżaniu na długie weekendy najczęściej nie chodzi, o lubienie wypoczywania w tłumie, a o możliwość wydłużenia wolnego mniejszą ilością wybranych dni urlopu, i o to, że część firm ma na taki powiedzmy 02.05 i tak zaplanowany dzień przestoju, więc jest to okazja aby się urwać na 5 dni zamiast

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  Jaka znowu obsesja? Byłam rano na zakupach spożywczych (wcale nie było nie wiadomo jakich tłumów i kolejek) i nie czułam się atakowana z każdej strony grillami i kiełbasami.

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  Mowisz, ze ci wszyscy ludzie jadą w to samo miejsce i tam robią tłum? :D No i ciekawe, dlaczego ludzie wolą wyjeżdżać, kiedy mają wolnych 5 dni, zamiast wtedy, kiedy 2- pomyślmy...

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  Ja mogę odpowiedzieć za siebie- pracuję w co drugi weekend, teraz pierwszy raz mam wolną majówkę, a więc dłużej niż tylko weekend. No i nie mam urlopu. Raz w życiu wyjechałam w Polskę i stwierdziłam, że nigdy więcej, bo tłum ludzi, wtedy w Mosznej, mnie przeraził. Teraz jestem w Wiedniu- wczorajszy

 • dlaczego 1 listopada na cmentarzach są tłumy?

  Czy wypada nie być tego dnia na cmentarzu tylko odwiedzić groby np 31 października, aby uniknąć tłumów? Albo odwiedzać groby regularnie co tydzień/miesiąc, a odpuścić sobie okolice 1 listopada?

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  Na szczęście w weekendy przeważnie pracuję, w ten długi weekend mam wolny jeden dzień i to dlatego że po nocnej zmianie. Więc jak ja gdzieś wyjeżdżam to najczęściej jest środek tygodnia i nie ma tłumów.

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  Bym powiedziała, że w atrakcyjnych miejscach co weekend jest tłum, w sezonie od maja do października, ale uwaga jedziesz np w beskid wysoki, nie idziesz na babią tylko np na Jałowiec albo na halę krupową i po drodze jak spotkasz 3-6 grup to wszystko.

 • Re: Czy ludzie lubią wypoczywać w tłumie?

  My dzięki zajeciom w tygodniu mamy czas na zakupy, bo gdy wypada nasz dyżur zawożenia dzieci na trening, mamy półtorej godziny na lidla;) Można też robić przez net jeśli ktoś się nie wyrabia z czasem. Unikam zakupów w soboty, nie cierpię tych tłumów, a w mięsnym zwykle nic już nie ma zanim dotrę.