opuszczone budynki

Wypowiedzi na forum o:

opuszczone budynki

 • opuszczone budynki

  witam, zajmuje sie sportem asg (cos jak paintball) wraz z kolegami zaczyna nam brakowac ,,pola walki" tzn jesli chodzi o walke w miejscowki pojda niedlugo do wyburzenia:( zna moze ktos jakies stare, opuszczone budynki (magazyny, hale, domy itp) w Czestochowie i okolicach ktore moglby nam polecic??

 • Re: Opuszczone budynki - szukam.

  Szukam opuszczonych budynków w okolicach Częstochowy, mogą być stare po PGR - owskie. Wie ktoś gdzie takie można znaleźć ??

 • Re: Opuszczone budynki - szukam.

  zna ktoś jeszcze jakieś opuszczone budynki, albo stare opuszczone fabryki? W okolicach Częstochowy też na pewno jakieś muszą być?

 • gdzie sa w czestochowie opuszczone budynki???

  Witam, poszukuje gdzies w czestochowie albo w okolicach znajde opuszczone budynki albo stare hale - chodzi o zabawe w asg i paitballa,

 • Re: Opuszczone budynki... gdzie?

  aktualnie opuszczonym budynkiem jest szkoła w stojadłach, aha grzejniki ktoś ostatnio zdemontował na własna rękę i interesuje się tym obiektem policja ;)

 • Opuszczone budynki... gdzie?

  Czy orientujecie się może gdzie w okolicy Mińska (lub w samym Mińsku) są jakieś ciekawe opuszczone budynki (domy, fabryki, inne) do których mozna wejść i zrobić zdjęcia? Jęzeli macie jakieś pomysły choćby najmniejsze to napiszcie koniecznie ;-) Zainteresowanych tematem zapraszam do obejrzenia zdjęć

 • opuszczone budynki/hale w Rzeszowie i okolicach

  Szukam opuszczonych budynków lub hal, magazynów jakiś starych pgrów na terenie Rzeszowa lub w okolicach. Może ktoś wie gdzie takie budynki mógłbym znaleźć?

 • Re: Opuszczone budynki... gdzie?

  emeelka napisała: > Czy orientujecie się może gdzie w okolicy Mińska (lub w samym Mińsku) są > jakieś ciekawe opuszczone budynki (domy, fabryki, inne) do których mozna > wejść i zrobić zdjęcia? -->eee, myślałem że chcesz squat zrobić. -- Co złego to NieMy

 • Opuszczony budynek na ul. Pabianickiej.

  Witam! Razem z moich chłopakiem odkryliśmy jakiś czas temu opuszczony budynek przy ul. Pabianickiej. Oto i on: Nie wiemy o nim nic, oprócz tego, że urzeka wyglądem. Czy ktoś z Was może wie, co w nim się wcześniej znajdowało? Bardzo, ale to bardzo ciekawi nas jego historia. :)

 • Re: szukam opuszczonych budynków/fabryk

  Witam ! Stary Strzeszyn , jadac z Podolan przez przejazd kolejowy w Strzeszynie widac z daleka w polu to miejsce , wysoki opuszczony budynek akurat w miniony weekend maz byl na wycieczce rowerowej mam zdjecia ale nie umiem ich wkleic -- Kubuś