mount everest

Wypowiedzi na forum o:

mount everest

 • "Mount Everest ponownie zdobyty."

  "Mężczyzna wszedł na pomnik smoleński. Radna PO zadowolona: "Mount Everest ponownie zdobyty ."

 • Na Mount Everest!

  Chcialbym w dalszej lub blizszej przyszlosci zdobyc Mount Everest. Niestety, moje dotychczasowe osiagniecia z najwyzszych szczytow to tylko Rysy, nie mam doswiadczenia we wspinaczce wysokogorskiej. Bylbym wdzieczny za wszelkie informacje jak zaczac sie przygotowywac do tej wyprawy, bylbym wdzieczny

 • Droga prawie na Mount Everest

  Kiedy byłem w podstawówce, to Mount Everest miał jeszcze 8848m. Albo mu się poprawiło, albo to dokładniej zmierzyli. Ciekawa sprawa.

 • Mount Everest...

  "Mount Everest wys. 8,8 km", tylko że jest to wysokość nad poziomem morza, a nie wysokość samej góry.

 • MARTYNA WOJCIECHOWSKA I MOUNT EVEREST

  slynna dziennikarka chce zdobyc mount everest. przed tym planuje wyprawe na najwyzszy szczyt ameryki poludniowej aconcague jako "rozgrzewke" o tym sadzisz?

 • Przepłynął lodowcowe jezioro na Mount Everest [..

  Jakim Everescie??? Do Mount Everest jest jeszcze parę ładnych kilometrów! Jakie "jezioro na Everescie"??? "przepłynął Mount Everest"??? Co za idiota to pisał.

 • Pierwszy Polak na Mount Everest...

  to Wanda Rutkiewicz. nie miałam pojęcia! czytam właśnie jej książkę: relacje z jej wypraw. Na okładce sa takie słowa: pierwszy Polak, pierwsza europejka, trzecia kobieta na Mount Everest. na początku zdziwiło mnie, że nie napisano "Polka", ale wtedy wszyscy pytaliby sie: a kto był pierwszym

 • Re: Wojciechowska na Mount Evereście

  hehehe - przeczytajcie sobie - nawet 70. japonski dziadek tez wszedl :))) - no to Martyna zaliczyla "wyczyn" :)))))) 27 people climb Mount Everest in two days 27 people scaled Mount Everest, the world?s highest peak on May 14 and 15.As per the information given by the Mountain Experience Pvt. Ltd.

 • Helikopterem na Mount Everest .......

  Pilot Didier Delsalle lotem na "Dach Świata" złamał rekord wysokości... Berlin ? 3 minuty i 50 sek. nie myślał o niczym. Tylko się koncentrował, w 8850 metrow wysokości i wietrze , ?który utrudniał dokładne utzymanie helikopetra?. Potem, gdy Didier Delsalle (48) znowu opuscił nierowny szczyt Mount

 • Premier o Sikorskim: Mount Everest braku profes..

  Za to w wykonaniu pani Fastrygi mieliśmy nie Mount Everest, ale ten szczyt, co to jest na Marsie i ma podobno 20 tys. metrów wysokości. Czymże wobec niego jest Mount Everest ze swoimi 8848 metrami?