zmiany klimatu

Więcej o:

zmiany klimatu

Wypowiedzi na forum o:

zmiany klimatu

 • Narodowe Centrum Badań nad Zmianami Klimatu

  "W ciągu najbliższych miesięcy ma być gotowa koncepcja działania i finansowania Narodowego Centrum Badań nad Zmianami Klimatu. Ośrodek ma wspierać kreowanie polskiej polityki klimatycznej i koordynować projekty w tej dziedzinie. Jego pomysłodawcy chcą, by siedziba Centrum była na Śląsku."

 • Zmiany klimatu, przemyślenia laika

  Jak zwykle, nic nie dzieje się bez przyczyny. To człowiek stawiając miliony wiatraków na głównych kierunkach frontów atmosferycznych /tam najbardziej wieje/, powoduje deformację przepływu wiatru i wyrównywanie się ciśnień na dużych obszarach. A co za tym idzie, zasadnicze zmiany klimatu. Mówi się,

 • Zmiana klimatu w Niemczech

  Z powodu zmiany klimatu zamarzły rury w budynku polityka z CDU. Pan z partii rządzącej w RFN , też i wielu landach, włączył suszarką do włosów, którą chciał ogrzać rurę i która po pewnym czasie zaczęła płonąć. Na tym przykładzie dobrze widać, że studnie są bardziej ekologiczne

 • Zmiana klimatu

  . Trump wielokrotnie deklarował, że nie uważa zmian klimatu za zagrożenie... -- Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

 • Re: Zmiana klimatu

  18.06.19, 17:00 > Jakim trzeba być głąbem, żeby nie dostrzegać zmian klimatu? Zmiany klimatu to od zawsze immanentna cecha klimatu, - o czym tu deliberować? cbdo. -------------------------------------------------------- Łączę upał ze odświeżającym kapuśniaczkiem.

 • Zmiana klimatu.

  Czy zmiana klimatu,moze spowodowac opoznienie miesiaczki kiedy biore pigulki antykoncepcyjne??Wyjechalam w pierwszym dniu 7 dniowej przerwy i czy to moze jakos wplynac na spoznienie czy nie??

 • Zmiana klimatu

  No i wróciliśmy z wakacji . Nic wielkiego bo tylko 250 km od domu, ale mieszkamy na terenie przemysłowym i powietrze nie za ciekawe. Byliśmy nad jeziorem wśród lasów , obok rezerwatu , woda czysta i ogólnie fajnie. Wróciliśmy z przeziębieniem , dzieci chore, ja chora + odnowiła się egzema, mąż :

 • zmiana klimatu a anty

  witam pytanie może wydać się absurdalne ale zwyklym cyklu czasmi jest tak że zmian klimatu go zaburza np . okres pjawia sie wcześniej np. na te majowe dni 1-6 jedziemy nad morze i zastanawiam sie czy zmian klimatu moze w jakikolwieks sposób wplynać na anty , na ich skutecznosć ?

 • Re: Zmiany klimatu, przemyślenia laika

  Stawianie wiatraków czy innych budynków to pikuś w porównaniu ze zmianami klimatu jakie powoduje emisja gazów cieplarnianych.

 • rosja - podpisała porozumienie o zmianach klimatu

  Ten temat to niezła zagwozdka dla ruskich trollików. Do tej pory ruskie trolle pisały, że zmiany klimatu to bzdura i temat wymyślony przez Sorosa ;) Ciekawe co teraz powiedzą ruskie trolliki? Czy teraz putin jest na usługach Sorosa, czy może Soros to agent putina? ;) Ciekaw jestem co wymyślą w