upały

Więcej o:

upały

Wypowiedzi na forum o:

upały

 • Klapki birkenstock z pianki eva a upał

  Mam takie klapki i chciałabym je wziąć na wakacje, teraz używam ich w domu i na basenie. Ale zastanawiam się jak się sprawdza w dużym upale, mam problem z poceniem się stóp i nie wiem mi nie odparza stóp w bardzo wysokiej temperaturze. Ma któraś emama doświadczenie z tymi klapkami w upale? Uwagi o

 • Ach te upały..

  Upał powoduje, że czujesz ospały, zdekoncentrowany, po prostu zmęczony. W czasie dużych upałów może to stanowić poważne zagrożenie dla organizmu. Jak reaguje organizm na upały? Podczas upału ciało ma niezwykle ważne zadanie. Musi schładzać organizm poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych czy

 • Nocne Upały

  To, że w dzień jest 30 stopni to jedno, nie cierpię takiej pogody ale rozumiem- jest lato, więc może być upał. Ale dlaczego temperatura nie spada na noc, po 22 nadal jest dwadzieścia kilka stopni? O ile pamiętam, kiedyś nawet w upalne dni noce dawały trochę ochłody?

 • Puchniecie w upały?

  Nie z dumy ?, że dajecie radę, ale tak fizycznie. Wracam do domu po dniu na mieście, nic nie jadłam, a spodnie jakby rozmiar mniejsze się zrobiły. To samo buty. Nienawidzę upału, organizm odmawia współpracy, wczoraj prawie zemdlałam w autobusie, uratowała mnie moja szybka reakcja (w kucki i głowa

 • Re: Klapki birkenstock z pianki eva a upał

  Nie mam tych z pianki ale jestem ciekawa, czy w upale dają radę. Ja od lat przez całe lato noszę klapki crocsy i są najlepsze, chodzę w nich wszędzie po prostu, bo każde inne buty mnie obcierają w upał.

 • Re: Klapki birkenstock z pianki eva a upał

  Regularnie chodzę w tych klapkach w upały, to jest w ogóle moje podstawowe obuwie. Ale ja mam chyba jakąś wadę genetyczną ;-) w postaci bezproblemowych stóp. Nie zdarza mi się, żeby mnie buty obtarły, stopy bardzo mało mi się pocą i nigdy nie mam odparzeń, więc pewnie nie jestem miarodajna.

 • Re: Klapki birkenstock z pianki eva a upał

  al_sahra napisał(a): > Regularnie chodzę w tych klapkach w upały, to jest w ogóle moje podstawowe obuw > ie. Ale ja mam chyba jakąś wadę genetyczną ;-) w postaci bezproblemowych stóp. > Nie zdarza mi się, żeby mnie buty obtarły, stopy bardzo mało mi się pocą i nigd > y nie mam odparzeń, więc pewnie

 • Re: Klapki birkenstock z pianki eva a upał

  Mam też takie klapki. Nie odważyłabym się wziąć ich na wakacje do chodzenia w upale. Wg to są klapki na basen, pod prysznic.

 • Re: Klapki birkenstock z pianki eva a upał

  Mam takie. Na upał nie nadają się moim zdaniem - nagrzewają się zarówno od ciepła stopy, jak i od słońca. Ale spróbuj, jak widać u niektórych się sprawdzają.

 • Piwnica na czas upałów

  Dla nieznających/nieuznających klimatyzacji mam poradę. Na czas upałów przenieście się do piwnicy. W piwnicy jest zawsze kilka stopni mniej niż na komnatach.