ryby

Więcej o:

ryby

Wypowiedzi na forum o:

ryby

 • Ryba po grecku - modyfikacje

  W jednym z wątków wigilijnych napisałam, że w moim domu rodzinnym ryba po grecku to było zwykłe danie obiadowe, nie odświętne. Jakaś forumka zapytała mnie, z czym to jedliśmy. Nie miałam czasu wtedy odpisać, a nie będę teraz wyciągać tamtego wątku. Zatem: Rybę po grecku podawało się u nas na ciepło,

 • Pomocy! ryby

  Rozmroziła nam się wczoraj druga lodówka, nie zauważyliśmy tego, bo jest w domu obok. A w zamrażarce były ryby, które jakiś czas temu mąż kupił w hurtowni czyli: 15 pstrągów i 12 sztuk miruny. Dużych sztuk. Łososia i mirunę na jutro już mam, nie potrzebuję większej ilości, zwłaszcza, że będą też

 • Surówka do ryby

  ?.i ryżu? Co byście zrobiły? Zazwyczaj rybę robię z ziemniakami i surówką z kiszonej. Dzisiaj musi być ryż. Co by tu?? Dziękuję.

 • Jak przyrządzić rybę, szukam fajnych przepisów

  Mam filety dorsza atlantyckiego i zebacza. Chcę zrobić na obiad. Nie lubię i nie mogę smażonej ryby. Nie lubię z parowaru. Nie mam dostępu do grilla. Jak przyrządzić ryby? Coś podpowiecie?

 • To już pewne. Przyczyną śmierci ryb

  To już pewne. Przyczynę śmierci ryb wyłożył kawa na ławę Łukasz Schreiber Morozowskiemu. Ryby zabił brak rtęci. Trwają poszukiwania odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Głównymi podejrzanymi są złomiarze. -- Kto niczego nie rozumie, musi we wszystko wierzyć.

 • Re: Ryba, nie ryba..jak wam wchodzi?

  Śledzie i ryby morskie lubię. Owoce morza nie za bardzo, ryby słodkowodne też średnio. Zasadniczo jak mi ktoś dobrze przyrządzi to prawie wszystko zjem. -- "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"

 • Re: Ryba, nie ryba..jak wam wchodzi?

  Ja też lubię karpia, jeśli lubisz pstrągi to spróbuj dorady, labraksa. Dobra chyba nie jestem obiektywna, bo lubię wszystkie ryby, a najbardziej lubię jeść ryby nad wodą i to takie w najprostszej postaci z grilla albo smażone w samej mące.

 • Re: Pomocy! ryby

  Ja też, ale panierując tylko leciutko w mące, potem można upiec w piekarniku. Ja zamrażam też rybę po grecku, rybę w sosie porowym, w pieczarkach z pomidorami.

 • Re: Pomocy! ryby

  Ostatnio miałam miec rybę w panierce na obiad, ale ostatecznie poszlismy do restauracji. Rybę zamroziłam, a trzy dni pozniej odsmazylam we "frajerku". Byla naprawdę smaczna i nie stracila na chrupkosci.

 • Re: Ryba, nie ryba..jak wam wchodzi?

  Ryby jadam, ale nie jest to moje ulubione pożywienie. Najbardziej lubię karpia - w ogóle jeśli chodzi smak mięsa to bardziej mi smakują ryby słodkowodne, no ale te ości ... Ryby morskie zjem, ale żeby był "szał? ? to musi być naprawdę świeża i dobrze usmażona rybka prosto z morza i nad morzem