akcja ratunkowa

Więcej o:

akcja ratunkowa

Wypowiedzi na forum o:

akcja ratunkowa

 • Akcja ratunkowa odwołana?

  Dlaczego tak szybko odwołano akcje ratunkową? Przeciez tam może ktos nadal potrzebowac pomocy.

 • Akcja ratunkowa

  Akcja ratunkowa w Halembie w Rudzie Ślaskiej. Czekamy na wieści. Co za cierpliwość mają ratownicy górnicy. I ta nadzieja...... a tu kolejny dzień mija.

 • Akcja ratunkowa w Chile

  Oglądam właśnie akcję ratunkowa górników w Chile. Ciężko mi wyobrazić sobie tak ekstremalną sytuację i warunki w jakich przebywali ci ludzie. Cieszę się że ten koszmar się kończy. Zastanawiam się czy taka akcja ratunkowa była by możliwa u nas.

 • Koniec akcji ratunkowej

  to jest straszne - jak mozna zakończyc akcje ratunkową, kiedy nie upłynęły nawet 2 doby od wypadku? przecież tam może ktoś nadal potrzebuje pomocy.....

 • akcja ratunkowa

  Jak się Wam podobała akcja ratunkowa sprzed 0,5 godz. na aleksie?? Jak dla mnie bomba. Ciekawe tylko kto za to wszystko zapłaci?? I jeszcze jedno pytanie. Nie znam się na procedurach straży pożarnej, ale czy ten strażak co stał na balkonie nie mógł przydeptać po prostu tego czegoś butem?? -- TPSA.

 • Akcja ratunkowa w Tatrach. Dwójkę polskich tury...

  oni lub ich rodziny powinni zapłacic za akcję ratunkową; głupota musi byc ukarana...

 • Wstrząs w kopalni Rudna, trwa akcja ratunkowa

  Siedmiu górników doznało lekkich obrażeń w wyniku wstrząsu, do którego doszło w piątek w kopalni ZG Rudna w Polkowicach (Dolnośląskie). Pod ziemią na głębokości 1100 m nadal przebywa jeden górnik, który został zasypany. Jego stan jest dobry. Trwa akcja ratunkowa. Ratownicy pozostają w stałym

 • Niemcy krytycznie o akcji ratunkowej w Katowicach!

  Niemieccy komentatorzy krytycznie ocenili akcje ratunkową w Katowicach ,wytykajac Polakom nieudolność.Zadziwiajaca impertynencja niemieckich mediów wobec tak straszliwego nieszcześcia wielu ludzi!!!!

 • Wzorowo przeprowadzona akcja ratunkowa?

  YES,YES,YES. Wzorowo przeprowadzona akcja ratunkowa nie potrzebujemy pomocy zagranicznej służby ratownicze na najwyszym poziomie.Niemcy do domu. Niedziela informacja pod gruzami nie ma więcej ofiar. Poniedziałek nic nie robimy bo trzeba oględziny przeprowadzć. Wtorek w gruzach odnaleziono 2 nowe

 • Trzy akcje ratunkowe GOPR: uratowali 27 turystów

  Trzeba ustawowo wprowadzić w takich wypadkach, kiedy "turyści" świadomie ryzykują życiem w górach - odpłatność za akcję ratunkową. wyznacznikiem np. klomunikat GOPR czy TOPR o zagrożeniach. Idziesz na własna odpowiedzialność - ratują cię - płać!