zasady

Więcej o:

zasady

Wypowiedzi na forum o:

zasady

 • a takie zasady?

  Osrodek, w którym od 3 lat moja córka ma rehabiliatcję, wprowadzil od stycznia nowe zasady. Mianowicie trzeba wykupić pakiet 10 zajęć (my akurat mamy 2 razy w tygodniu tam zajęcia) i z góry zapłacić. Jeśli wypadnie choroba dziecka czy wyjazd czy inne zdarzenia i odwoła się zajęcia (nawet z

 • krolewskie zasady

  Dzieci Kate i Williama nie mogą złamać tej zasady. Pewne zachowanie jest absolutnie

 • 92 l. rajdowiec Zasada potrącił dziecko na pasach

  Jeszcze jeden dziad. Lat 92 (!!!) Były rajdowiec Sobiesław Zasada na pasach wyprzedzał autobus który zatrzymał się aby przepuścić 10 letnie dziecko. Zasada potrącił dziecko i próbował zbiec z miejsca wypadku. Został zatrzymany, ukarany mandacikiem i puszczony wolno. Może nadal rozjeżdżać ludzi.

 • OT - znowu zasady BHP się kłaniają?

  ? samolot ładujący na Krymie pośliznął się (latem) i wybuchła amunicja obok lotniska. No trzeba na te zasady BHP uważać. ;)

 • zasady

  Odróżniam. Oceniam. Segreguję. Wybieram. W tym wypadku człowiek jest ponad zwierzętami. Opiekujemy się zwierzętami, wkorzystujemy je do czegoś lub nie. Mamy zasady regulujące nasze postępowanie w tym względzie. Nic więcej. Ma zginąć człowiek albo miljon zwierząt? W ogóle się nie zastanawiam.

 • Czym w zasadzie jest patodeweloperka?

  Wiem, że rynek mieszkaniowy obecnie niemalże zamarł, ale tak w odniesieniu do poniższego artykułu o osiedlach niemalże idealnych, czym w zasadzie dla was jest patodeweloperka? Czy to: * mleczna szyba dzieląca balkon od balkonu sąsiada? * balkon z widokiem na balkon lub okno sąsiada? * salon z

 • Re: a takie zasady?

  U dorosłych takie zasady są dość popularne. Tutaj ktoś poszedł w tę samą stronę.

 • Re: a takie zasady?

  Rażąco wysoka kwota odstępnego oraz nierównoważne zasady obowiązujące w przypadku przekładania zajęć mogą być klauzulą abuzywną. Oczywiście, długa droga, żeby tego dowieść w konkretnym przypadku.

 • Ranking (według zasad Pucharu Neptuna)

  Drodzy Szaradziści, nie mogłam nigdzie znaleźć zestawienia wyników Pucharu Neptuna na 2022 r. więc......postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce ? i zrobiłam taki wykaz. Poniżej umieszczam link do pliku. Punktacja, miejsca itp. są zgodne z zasadami regulaminu umieszczonego na dawnej stronie Rozrywki.

 • zasady

  czy znajdzie się tu w tym chaosie mądrych głów ktoś, kto w życiu kieruje się zasadami, takimi starymi prostymi zasadami moralnymi albo może jakimiś innymi, ciekawa jestem jakimi? Czy ktoś się zastanawiał do którego punktu ciągle pcha nas świat?