hubert urbański

Więcej o:

hubert urbański

Wypowiedzi na forum o:

hubert urbański

 • Hubert Urbański

  Co sądzicie o Hubercie Urbańskim - jednym z najbardziej lubianych i znanych prezenterów w Polsce, prowadzącym m.in. "Dla Ciebie wszystko", "Milionerzy"? Co lubicie w Hubercie z TVN, a czego nie? Kto jest Waszym ulubionym prezenterem?

 • Hubert Urbański - Telekamery 2004

  Co sądzicie o miejscu Huberta Urbańskiego w konkursie "Telekamery" poza czołówką? - Słabe programy Huberta czy znamienita konkurencja...?

 • TANIEC Z GWIAZDAMI I HUBERT URBAŃSKI!!!!!!!!!!!!!!

  Czy zauważyliście, że Hubert Urbański w programie "Taniec z gwiazdami" za każdym razem mówi do każdejpary, że to jego ulubiona para. To torche wkurzające!!! Pozdrawiam Olcia:)

 • Garnitur Huberta Urbańskiego z Tańca z gwiazdami

  Mam pytanie,czy ktoś może widział albo wie gdzie kupić taki garnitur jak miał Hubert Urbański w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"? Był to czarny garnitur, chyba na 2 albo 1 guzik, z błyszczącymi klapami. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam :)

 • Hubert Urbański wraca do metra. Znów obiecanki-...

  Hubert Urbański wraca do metra. I niech tam zostanie do emerytury

 • Hubert Urbański kończy współpracę z TVN

  Uważam że dzięki Hubertowi Urbańskiemu te programy miały większą oglądalność i tak naprawdę dzięki niemu tv tvn ma większą oglądalność,chociażby z wdzięczności mogli by mu zapłacić więcej.Ja naprzykład uwielbiam prowadzone przez Huberta programy,jest zabawny i potrafi rozbawić publiczność oraz