"Milionerzy". Skąd najdalej jest do Końca Świata w Wielkopolsce? Padło geograficzne pytanie o milion

W 535. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Maciej Mędrzycki. Uczestnik dotarł do pytania gwarantującego główną wygraną - milion. Jednak sprawiło mu ono wiele trudności i zmusiło do wykorzystania koła ratunkowego. Zobacz, jak potoczyła się gra i czy padła poprawna odpowiedź.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Uczestnik popularnego programu "Milionerzy" usłyszał pytanie o główną nagrodę. W poprzednim odcinku wygrał zaledwie dwa tysiące złotych i wykorzystał dwa koła ratunkowe. Jednak determinacja doprowadziła Macieja Mędrzyckiego z Warszawy do finału gry. Zastanawiasz się, jakie padło pytanie?

'Milionerzy' W "Milionerach" padło podchwytliwe pytanie geograficzne. Znałbyś odpowiedź?

"Milionerzy" - padło podchwytliwe pytanie za milion złotych

Droga do głównej wygranej nie jest łatwa, a często proste pytania okazują się tymi najtrudniejszymi. Maciej Mędrzycki w ostatnim odcinku "Milionerów", pomimo trudności na początku gry doszedł do jej końca. Uczestnik usłyszał następujące pytanie: 

Skąd najdalej jest do Końca Świata znanego też jako Głuszyna-Podlas w Wielkopolsce?

  • A. z Nieba w Świętokrzyskiem,
  • B. z Czyśćca w Wielkopolskiem,
  • C. z Piekła w Pomorskiem,
  • D. z Raju w Łódzkiem
Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach"

Prawidłowa odpowiedź na pytanie o milion w "Milionerach" 

Uczestnik grający o główną wygraną nie znał poprawnej odpowiedzi. Po namysłach postanowił skorzystać z koła ratunkowego, które nadal miał w zanadrzu. Maciej poprosił o telefon do przyjaciela, jednak ten nie był w stanie pomóc mu, w wytypowaniu prawidłowego rozwiązania. Uczestnik przyznał, że choć nie zna poprawnej odpowiedzi, gdyby miał wybierać, zdecydowałby się na zaznaczenie "C". Ostatecznie zrezygnował z dalszej gry i tym samym wygrał pół miliona złotych. Prawidłową odpowiedzią okazał się wariant "C" - czyli pierwsza myśl uczestnika okazała się słuszna. 

Zwycięscy programu "Milionerzy"

Maciej Mędrzycki był o krok od dołączenia do małej grupy osób, które wygrały milion złotych. Na razie na liście znajduje się zaledwie czworo uczestników. Ostatnia nagroda padła w 1158. odcinku 23 września 2021 r.

***

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: