Zielona Góra

Więcej o:

Zielona Góra

Wypowiedzi na forum o:

Zielona Góra

 • Pana na dzis do spotkan, mam lokum- Zielona Góra

  Witam mam 40lat mila szukam pana do spotkan sponsorowanych, dzis w sobote , mam lokum w Zielonej Górze więcej info na telefon, bez bajkopisarzy, Zielona Góra i okolice. lubie też anal

 • spowiedź Zielona Góra

  Dzień dobry, czy wiecie gdzie i kiedy w Zielonej Górze odbywa się spowiedź dla osób, które żałują aborcji... Dziękuję

 • Zielona Góra. Policja w mieszkaniu dziennikarza "G

  Zielona Góra. Policja w mieszkaniu dziennikarza "Gazety Wyborczej". "Próbuje zabrać służbowy laptop

 • Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze wszczęła ...

  Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze wszczęła śledztwo w sprawie spowodowania bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu powietrznym i dopuszczenia do startu samolotu z prezydentem w przestrzenI powietrznej Pozbawionej kontroli lotów! -- Lubię

 • Proktolog w Zielonej Górze

  Czy polecicie dobrego proktologa w Zielonej Górze i okolicy? Najlepiej jakby to była kobieta. Zależy mi na czasie, więc może być prywatnie.

 • Zielona Góra - warto na wycieczkę?

  Warto udać się na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry? Chyba nigdy nie byłem a z Poznania mam 1,5 godzinki drogi i moglibyśmy pojechać na taką wycieczkę. Z dziećmi. Co tam fajnego? Tylko nie piszcie, że muzeum ;)

 • Kolonoskopia w Zielonej Górze

  Gdzie najlepiej zrobić kolonoskopię w Zielonej Górze, tak by było jak najbezpieczniej i jak najbardziej komfortowo? Jestem starszną panikarą i do tego mam niski próg odczuwania bólu. Już zwykłe badanie ginekologiczne czy per rectum to dla mnie problem.

 • OT Zielona Góra - warto na wycieczkę?

  Warto udać się na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry? Chyba nigdy nie byłem a z Poznania mam 1,5 godzinki drogi i moglibyśmy pojechać na taką wycieczkę. Z dziećmi. Co tam fajnego? Tylko nie piszcie, że muzeum ;) Gdzie fajnie zjeść?

 • Grafolog - Zielona Góra/ ABI Zielona Góra

  Jeśli chcesz sprawdzić czy każdy jest wobec Ciebie uczciwy, warto zainteresować się owym tematem. Grafolog - Zielona Góra gwarantuje profesjonalne podejście do każdej osoby. Grafologia to nauka o piśmie - tak bowiem tłumaczy zielonogórski Alfred Spychała. Oprócz tematyki pismoznawstwa zajmujemy się

 • Zielona Góra - Technik BHP

  Chciałbym się przekwalifikować i zostać technikiem BHP. Podobno w Zielonej Górze w Cosinusie można policealnie to skończyć. Waham się nad wyborem szkoły Wiecie coś na ten Cosinusa w Zielonej? Co sądzicie o tym kierunku? Jaki jest poziom? Jest po tym praca? To dobry wybór?