Najmniejsze lotnisko w Polsce uruchamia dwie nowe trasy. Bilety kupisz już za 99 złotych

LOT uruchomił sprzedaż biletów na dwie nowe trasy z najmniejszego lotniska w Polsce - portu lotniczego Zielona Góra-Babimost. Jedna z tras to przelot krajowy, druga zaś oferuje klientom podróż za granicę.

Jak podaje portal fly4free.pl, w maju władze rządowe zapowiadały przetargową promocję województwa lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych. I choć nowe kierunki miały wystartować już w czerwcu - nie udało się.

Zobacz wideo Piotr Gąsowski relacjonuje problematyczny lot

LOT uruchamia nowe połączenia z Zielonej Góry. Jedno z nich to połączenie krajowe

Polskie Linie lotnicze LOT o nowych połączeniach poinformowały w mediach społecznościowych. Pierwszą uruchomioną trasą będzie połączenie krajowe - z Zielonej Góry do Gdańska. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w czwartki i w niedziele. Po raz pierwszy turyści będą mogli polecieć tą trasą w niedzielę 10 lipca. Wyloty z Babimostu zaplanowane są na godzinę 19.50, a samoloty z Gdańska wylecą o godzinie 18.20. Podróż będzie trwać około godziny, a cena za bilet w jedną stronę zaczyna się od 99 złotych w jedną stronę.

Więcej informacji o podróżach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Z Zielonej Góry do Bułgarii. Lot do Burgas potrwa blisko trzy godziny

W środę 13 lipca Polskie Linie lotnicze LOT  mają uruchomić  kolejne połączenie z Zielonej Góry. Tym razem do bułgarskiego Burgas. Loty do Bułgarii będą odbywać się raz w tygodniu - w środę. Na lot trzeba poświęcić blisko trzy godziny.

Samolot z Zielonej Góry startować będzie o godzinie 15.35, a lądowanie w Bułgarii planowane jest o 19.25. Powrót z bułgarskiego Burgas, zgodnie z rozkładem, zaplanowane na godzinę 20 czasu lokalnego, a lądowanie o godzinie 21.45. Ostatni samolot na trasie Zielona Góra-Burgas poleci 14 września. Za bilet musimy zapłacić od 218 złotych w górę w jedną stronę.

Więcej o: