więzienie

Więcej o:

więzienie

Wypowiedzi na forum o:

więzienie

 • Wreszczie więzienie

  jest wyrok! dobre i to ale... rok więzienia to o wieeeele za krótko!

 • 5,5 roku więzienia za gwałt

  . Sąd uznaje, że rolnik jest winny zgwałcenia pracownika i skazuje go na 5,5 roku bezwzględnego więzienia. W tyle historii mamy sędziego znajomego żony (teraz już chyba ex), łapówki za składanie fałszywych zeznań, zastraszanie świadków. Wsi spokojna, wsi wesoła.

 • Sarkozy na rok do więzienia

  Z tym, ze więzienie będzie odsiadywal w domu. Założą mu elektronicznego stroza i będzie mial godzinę policyjna. Naczytałem się artykułow i ciagle nie wiem za co został skazany. I jak się odwoła to jeszcze nie pojdzie siedzieć i że ma jeszcze inna sprawę to może pójdzie siedzieć. Do Bastylii go.

 • Re: Wreszczie więzienie

  Uważam że jak na pierwszy (!) wyrok do tej pory niekaranych ludzi dostali karę zbyt surową. Uważam że lepsze byłoby wyższe odszkodowanie dla poszkodowanej, plus ewentualne ograniczenie wolności w postaci prac społecznych. Zamknięcie w więzieniu tylko w przypadku dalszych, udokumentowanych ekscesów.

 • Re: Wreszczie więzienie

  maly_fiolek napisała: > Uważam że jak na pierwszy (!) wyrok do tej pory niekaranych ludzi dostali karę > zbyt surową. > Uważam że lepsze byłoby wyższe odszkodowanie dla poszkodowanej, plus ewentualne > ograniczenie wolności w postaci prac społecznych. > Zamknięcie w więzieniu tylko w przypadku

 • PiSia władza wsadza do więzienia za poglądy

  W pisiej Polsce niektóre poglądy są zakazane i można za nie trafić do więzienia na długie lata. To jest łamanie przez pisich praw człowieka. Więzienia pełne są ludzi siedzących za poglądy! Na przykład Roman K. uważał, że może kraść. No i wsadzono go za ten pogląd na pięć lat! Z kolei Justyna W.

 • Stan Pensylwania: Nieczynne więzienie w Filadelfii

  Zapraszam na obszerny przewodnik po Filadelfii - skupiłam się na nieczynnym więzieniu, ale i na typowych atrakcjach w mieście :)

 • Re: Wreszczie więzienie

  maly_fiolek napisała: > Uważam że jak na pierwszy (!) wyrok do tej pory niekaranych ludzi dostali karę > zbyt surową. Słusznie - sąd ugiął się pod opinią społeczną. Bezwzględnie niedopuszczalne. Normalnie w przypadku pierwszego przestępstwa stosuje się najniższe widełki. Jak komuś nie pasuje, to

 • Re: Józef Pinior idzie do więzienia na 1,5 roku

  Ja podejrzewam,że Pinior nie pójdzie do więzienia, zaświadczenie o stanie zdrowia już czeka?

 • Re: Więzienie za pomoc w aborcji

  Chory kraj gdzie młoda osoba, niegotowa na bycie rodzicem nie może przerwać ciąży.. Wkrótce więzienia się mocno zapełnią