szczepienia na covid

Więcej o:

szczepienia na covid

Wypowiedzi na forum o:

szczepienia na covid

 • Kupno fałszywego certyfikatu szczepienia na covid.

  Kupno fałszywego certyfikatu szczepienia na covid. Bohaterstwo czy wręcz na odwrót? Dla mnie przede wszystkim wstyd. Żeby było jasne jakie mam zdanie.

 • Re: Czy szczepienia na covid są przymusowe?

  "Czy szczepienia na covid są przymusowe? " Nie sa. Czy powinny byc? To jest dobre pytanie. PF

 • Re: Odstep pomiedzy szczepieniem na covid a

  Można szczepić jednocześnie. Ale ja zrobiłam sobie odstęp 2 tygodniowy. Teraz czekam miesiąc od szczepienia na covid i szczepie się na pneumokoki.

 • Re: szczepienia na Covid etap zero- szczepicie si

  Składnia trochę dziwna ?, napisałaś, że "naukowego na NIE". Możliwe, że nie tylko mnie wprowadzilas w błąd i zamiast linków do badań dostajesz opowieści dziwnej treści.

 • Re: Czy szczepienia na covid są przymusowe?

  polski_francuz napisał: > "Czy szczepienia na covid są przymusowe? " > > Nie sa. Czy powinny byc? To jest dobre pytanie. > > PF Tak! Trzecie szczepienie (buster) daje 10 razy wiecej odpornosci przeciw koronie . Czas pokaze na ile czasu. W szpitalach 90% ciezko chorych na korone to niezaszczepieni .

 • procedura szczepienie na covid 19

  Witam Oto 1 procedura szczepienie przeciw covidowi 19 Procedura powstała gdyż anty szczepionkowcy szaleją i wprowadzają w błąd sieją panikę Dodam ze ja bardzo promuje szczepienia Stan na 2021-01-21 1 Dotyczy szczepienia na covid 19 2 Czy szczepienia są obowiązkowe Nie ale każdy świadomy człowiek