roztocze

Wypowiedzi na forum o:

roztocze

  • Perla, ale jak Ty jestes z Roztocza...

    perla.roztocza napisał(a): > mój nick jest od nazwy tego piwa ale nie doceniono tego i zostałem pominięty w > udziale rozgrabienia tej forsy właśnie. Perla, ale jak Ty jestes z Roztocza... to powienienes reklamowac piva z browaru Zwierzyniec (jedynego z Roztocza) a - nie innych browarow

  • Re: Perla, ale jak Ty jestes z Roztocza...

    j-k napisał: > perla.roztocza napisał(a): > > > mój nick jest od nazwy tego piwa ale nie doceniono tego i zostałem pomini > ęty w > > udziale rozgrabienia tej forsy właśnie. > > > Perla, ale jak Ty jestes z Roztocza... to powienienes reklamowac piva z browaru > Zwierzyniec > (jedynego z Roztocza) >

  • Re: Perla, ale jak Ty jestes z Roztocza...

    j-k napisał: > Perla, ale jak Ty jestes z Roztocza... to powienienes reklamowac piva z browaru > Zwierzyniec > (jedynego z Roztocza) Bytuję od tego browaru na kilka rzutów siekierką i kiedyś tam Perła była warzona. A w Lublinie mieszkałem na dzielnicy Dziesiątej, tuż przy głównym browarze Perły.

  • Re: OT/Pożary na Roztoczu

    Nie tylko na Roztoczu. Ogromne tereny w Polsce-zwłaszcza w części płd-wsch. są zagrożone pożarami. I nie trzeba daleko szukać-mieszkam 33 km od stolicy na płn-wschód-deszcz nie padał u mnie od 2-ch m-cy. W lasach tragedia-wysycha doszczętnie ściółka a wraz z nią grzybnia i znów na grzyby nie pójdę.

  • Re: OT/Pożary na Roztoczu

    humorysta napisał: > Nie tylko na Roztoczu. Ogromne tereny w Polsce-zwłaszcza w części płd-wsch. są > zagrożone pożarami. I nie trzeba daleko szukać-mieszkam 33 km od stolicy na płn > -wschód-deszcz nie padał u mnie od 2-ch m-cy. W lasach tragedia-wysycha doszczę > tnie ściółka a wraz z nią grzybnia

  • Re: perla.roztocza napisał(a):

    perla.roztocza napisał(a): > a oni mówią po niemiecku właśnie? Większość nie

  • Re: perla.roztocza, wiesz w czym problem?

    perla.roztocza napisał(a): > no pojechała bo być może przeczytała taką jedną książkę, którą napisał taki jed > en, któremu ukradli psa a potem się utopił. Zew krwi czy jakoś tak ten tytuł sz > edł. A nie " Drugie zabicie psa" Marka Hlasko? > Nie można być takim cukierkowatym i we wszystkim

  • Re: perla.roztocza, wiesz w czym problem?

    perla.roztocza napisał(a): > wśród antysemitów znajdziesz sporo Żydów. Dla mnie to nie jest odkrycie, ja rowniez poznalem sporo Zydow. > Zresztą, moja żona też miewała napady antysemickie i to ja goj musiałem czasami > popukać się w czoło. I tym nie mniej pojechala walczyc z Arabami? > Więc nie

  • Kajaki Roztocze

    Ekstremalne Roztocze - kajaki Roztocze. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją organizowania spływów kajakowych na Roztoczu. Dla naszych gości przygotowaliśmy bazę kajakową w miejscowości Guciów (serce Roztocza, miejscowość położona pomiędzy Krasnobrodem a Zwierzyńcem, w otulinie Roztoczańskiego

  • Re: perla.roztocza, wiesz w czym problem?

    perla.roztocza napisał(a): > Dla mnie żydostwo jest z małej litery gdyż to określa cały zbiór tych co mieli > matkę Żydówkę. I tu jest problem, czy matka Zydowka pochodzi od etnicznych Zydow, czy od potomkow, powiedzmy Hazarow. Bo jesli od tych drugich, to zadnego nie ma prawa twierdzic, ze