Wyprzedaż biletów w Ryanairze - trzeba się śpieszyć po tanie wakacyjne loty. Promocja trwa tylko 24 godziny

Ryanair rusza z kolejną wyprzedażą biletów lotniczych. Za niewielką cenę możemy polecieć do wielu ciekawych i atrakcyjnych europejskich miast. Jesienne rejsy można kupić już od zaledwie 39 zł! Promocja jest jednak ograniczona czasowo, dlatego warto się pośpieszyć.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryanair przygotował specjalną jesienną ofertę na loty. W atrakcyjnej cenie znajdziemy popularne europejskie miasta, w tym także letnie kierunki idealne na urlop. Bilety szybko się wyprzedają, a promocja trwa tylko do końca dzisiejszego dnia. 

Wielka wyprzedaż w Ryanair - loty już od 39 zł na wakacje w październiku i wrześniu

Irlandzkie tanie linie lotnicze, nadal kontynuują wyprzedaże, gdzie oferowane są ciekawe kierunki po Europie, za wyjątkowo niską cenę. Promocja obejmuje rejsy, które odbędą się od 1 września do 20 października br. Dostępne są bardzo różne miasta w atrakcyjnych cenach - najtaniej wypada Norymberga, Praga, Oslo czy Hamburg - jedynie 39 zł. Na liście znajdziemy także cieplejsze zakątki takie jak Zadar - 69 zł, Piza - 79 zł lub Wenecja za 59 zł. Warto wspomnieć, że do ceny biletu niestety nie jest wliczony bagaż. Możliwy jest natomiast bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 × 25 × 20 cm. Promocja obejmuje osiem lotnisk: 

  • Kraków,
  • Bydgoszcz, 
  • Gdańsk, 
  • Katowice, 
  • Olsztyn, 
  • Poznań, 
  • Szczecin, 
  • Wrocław.
Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta

Wakacje po sezonie z Ryanair - wielka wyprzedaż biletów

Wyżej wspomniana oferta spodoba się szczególnie osobom, które planują wakacje poza sezonem. To nie tylko o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, ale i wygodniejsze - we wrześniu czy październiku jest dużo mniej turystów, kolejek i zgiełku zarówno w kurortach jak i europejskich miastach. Pogoda również powinna dopisać. 

Największą ofertę znajdziemy, wybierając lotnisko w Krakowie - najtańsze opcje wymieniliśmy wyżej, ponadto przewoźnik oferuje Lille we Francji czy włoski Turyn za jedyne 59 zł. Balic polecimy także do Wiednia - 39 zł, na Mazury, a dokładnie do Olsztyna za 41 zł lub do Zadaru za 69 zł. 

Bardziej miejskie kierunki oferuje lotnisko w Gdańsku. Na tamtejszej promocyjnej liście znajdziemy szwedzkie miasta takie jak Göteborg-Landvetter i Växjö-Småland za jedynie 39 zł. Przewoźnik oferuje także polskie zakątki - Wrocław i Lublin. 

Pozostałą, szczegółową ofertę znajdziesz na oficjalnej stronie przewoźnika. Przypominamy, że promocja trwa tylko do końca 21 lipca br. Ceny biletów oraz dostępność również może się zmieniać. 

Więcej o: