Ryanair rusza z kolejną promocją! Tym razem bilety od 115 zł. W ofercie atrakcyjne kierunki wakacyjne

1 czerwca tanie linie lotnicze Ryanair przedstawiły atrakcyjną ofertę na wakacyjne rejsy. Ceny zaczynają się już od 115 zł i obejmują wiele ciekawych miejsc, idealnych na letni wypoczynek. Sprawdź listę połączeń i zarezerwuj bilety - promocja trwa tylko do końca dnia!

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryanair przygotował specjalną "gorącą ofertę" na wakacyjne loty. W atrakcyjnej cenie znajdziemy popularne europejskie miasta, ale także letnie kierunki idealne na urlop. Bilety szybko się wyprzedają, a promocja trwa tylko dziś do końca dnia. 

Promocja w Ryanair - atrakcyjne kierunki i niskie ceny

Dla wszystkich, którzy planują podróż w najbliższym czasie, mamy dobrą wiadomość. Popularne linie lotnicze Ryanair ruszyły z jednodniową wyprzedażą biletów. Promocja obejmuje rejsy, które odbędą się od 1 czerwca do 31 lipca br. Dostępne są bardzo różne kierunki w atrakcyjnych cenach - najtańsza opcja to Wielka Brytania - 91 zł. Na liście znajdziemy także bardziej wakacyjne kierunki takie jak Kreta (191 zł), Ateny (212 zł) czy Bari za 154 zł. Warto wspomnieć, że do ceny biletu niestety nie jest wliczony bagaż. Możliwy jest natomiast bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 × 25 × 20 cm. Promocja obejmuje pięć lotnisk: 

  • Kraków,
  • Warszawa Modlin,
  • Gdańsk, 
  • Poznań, 
  • Wrocław.
Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Tanie wakacyjne loty - promocja Ryanair

Największą ofertę znajdziemy, wybierając lotnisko w Krakowie i Warszawie, pozostałe mają mniejszy wybór, ale równie atrakcyjne kierunki. Najtańszą opcją jest Bari we Włoszech, około 154 zł, polecimy także do Włoch, a dokładnie do Katanii za 188 zł. Nieco droższa jest Portugalia - 349 zł do Faro i 368 zł do słynącego z wina Porto. Warto jednak podkreślić, że sezonowe ceny biletów znacznie poszybują w górę ze względu na szczyt sezonu i duży popyt. 

Z lotniska w Krakowie polecimy za 192 zł na Kretę - największą Grecką wyspę. Znajdziemy także bilety do Hiszpanii - lot do Barcelony kosztuję około 240 zł, do Sewilli 329 zł, a do Palmy 240 zł. 

Pozostałą, szczegółową ofertę znajdziesz na oficjalnej stronie przewoźnika. Przypominamy, że promocja trwa tylko do końca 1 czerwca br. Ceny biletów oraz dostępność również może się zmieniać. 

Warto dodać, że nie tylko Ryanair oferuje atrakcyjne promocje. Klienci LOT co tydzień mogą liczyć na tanie loty. "Szalona Środa" cieszy się ogromną popularnością, a bilety lotnicze szybko znikają ze strony internetowej. 

Źródło: ryanair.com

Więcej o: