gdańsk

Więcej o:

gdańsk

Wypowiedzi na forum o:

gdańsk

 • Restauracja w Gdańsku

  Hej Dziewczyny, Jedziemy z Mężem do Gdańska na weekend z okazji rocznicy ślubu. Jaka restauracje na kolacje polecicie? Nie włoska najchętniej, raczej z nowoczesna kuchnia. Z góry dziękuję ?

 • Gdańsk z dziećmi

  Możecie mi polecić przyjazne małym dzieciom miejsca na obiad/kolację w Gdańsku? Najlepiej okolice Gdańsk główny/ Gdańsk Wrzeszcz. Przyjeżdżamy w porze obiadowej, jeśli to możliwe wolałabym uniknąć jedzenia w fastfodzie. I drugie pytanie: czy na którymś z tych dworców jest przechowalnia bagażu?

 • Jakie dzielnice Gdańska brać pod uwagę ?

  W razie zamieszkania. A może Gdynia? Da się mieszkać w Gdyni, a pracować w Gdańsku? I jakie dzielnice Gdyni? Marzy mi się blisko jakis las/ nieużytek, żeby polazic z psem. Szkoła/przedszkole mus. I najlepiej żeby żyć bez samochodu, bo nie cierpię prowadzić, a na szofera mnie nie stać :)

 • Gdańsk terapia, jak, gdzie?

  Czy są tu rodzice dzieci autystycznych z Gdańska? Mam kilka pytań odnośnie terapii, jestem bardzo pogubiona, potrzebuję porady.

 • Re: Sesja Rady Miasta Gdańska

  maria421 napisała: > Zasadnicza roznica jest taka, ze wizyta owego nieznanego pana z Bremy malo kogo > interesuje Mów za siebie. Burmistrz miasta obcego państwa, przemawiający na posiedzenie Rady Miasta , na dodatek Gdańska, jest wydarzeniem znanym w Polsce. W Gdańsku komentowane jaki skandal. ,

 • Gdańsk/Gdynia - polećcie osiedle/inwestycję

  mi Gdańsk Brzeźno, ale na Google Maps okolica wygląda nieciekawie, a w tej chwili nie mam jak pojechać i dokonać oceny na żywo. Na Sopot na pewno mnie nie stać ;) Doradźcie proszę, gdzie warto szukać? Jakie ulice, dzielnice, inwestycje są warte zainteresowania?

 • Dojazd z lotniska w Gdańsku do Chałup

  Jak najlepiej jest dojechać z lotniska w Gdańsku do Chałup? Przylot w niedziele w sierpniu koło 17. Widze, ze jest połączenie pociągiem o 18, dwie godziny. Nastawić sie na to, czy zamowic transport samochodem? Wiem, ze na tej trasie sa straszne korki, wiec pociąg wydaje sie byc lepszym rozwiązaniem,

 • Re: Sesja Rady Miasta Gdańska

  maria421 napisała: > Astra, to jest zwykle bicie piany PiSowcow i narodowcow ktorym przeszkadza fakt > , ze Gdanskiem PiS nie rzadzi i ktorzy jak zwykle strasza Niemcami. Nie, parszywie to wygląda jak szwab poucza Polaków w Gdańsku. >

 • Re: LO nr 2 Gdańsk - lista kandydatów

  Byli tacy kandydaci na listach do ZSŁ w Gdańsku, które zrobiłam (część druga: rodzynki). Muszą to być ci sami ludzie, bo ilu Goranów Krzysztofów jest w jednym roczniku w Gdańsku. ;)

 • Re: Jakie dzielnice Gdańska brać pod uwagę ?

  Jeśli musiałabym mieszkać w Gdańsku, to byłby to Stary Wrzeszcz w okolicy od politechniki do Jaskowej Doliny, ewentualnie Morena(oficjalnie to chyba Piecki Migowo) na pierwszej górce za Jaśkowa Dolina. Mogłaby też być Oliwa wzdłuż Polanki.