bagaż podręczny

Wypowiedzi na forum o:

bagaż podręczny

 • zioła w bagażu podręcznym

  czy przejdzie mieszanka ziół w bagażu podręcznym do Holandii?

 • Wizzair - mały bagaż podręczny

  Do weteranek latania ;-) Wymiary małego bagażu podręcznego to 40x30x20 cm. Czy miękka torba typu shopper mająca jeden wymiar ciut większy (39x37x13 - z opisu torby wynika, że ten przekraczający wymiar to wysokość) waszym zdaniem przejdzie czy mogą się czepiać? Nie mam zamiary ładować jej w opór ;-)

 • Bagaż podręczny?!

  Może mi ktoś wyjaśnić czy bagaż podręczny w postaci kamery czy laptopa wchodzi w zakres tego bagażu podręcznego pięciokilowego? Słyszałem gdześ, że poza bagażem podręcznym (5 kg) można wziąć również właśnie laptop, kamerę, aparat DODATKOWO. Prawda?

 • Re: Wizzair - mały bagaż podręczny

  Gdy leciałam Wizzairem do Gruzji sprawdzali bardzo dokładnie. Niektórzy musieli bardzo się nakombinować, żeby bagaż zmieścił się w sizerze. Byłoby tacy, ktorzy próbowali dopychać nogą lub dwoma?. Nawet nerki i inne dodatkowe torebki kazali zapakować do bagażu podręcznego.

 • Re: Wizzair - mały bagaż podręczny

  Ostatnio chłop leciał i po raz pierwszy od niepamiętnych czasów obsługa Wizzaira kazała wpychać bagaże podręczne w te stojaki wszystkim po kolei, kasowali za nadbagaż równo, prawie co trzecia osoba płaciła. Więc byłabym ostrożna z tym "musi się zmieścić pod fotelem".

 • Re: zioła w bagażu podręcznym

  kamire12 napisała: > czy przejdzie mieszanka ziół w bagażu podręcznym do Holandii? Nie przejdzie, jeśli w mieszance znajdą się zioła będące pod ochroną. Zioła psychoaktywne też odpadają. Tytoń (w postaci suszu) do palenia - tylko 250g. S. -- The Last Ride of the Day

 • Bagaż podręczny + laptop

  Mam pytanie czy jeśli odprawiam się online. Więc zgłaszam sie na lotnisko tylko z bagażem podręcznym , mogę oprócz bagażu podręcznego mieć torbę z laptopem? p.s. to chyba tak samo jak np kobiety mają bagaż podręczny + torebka... proszę o rade:) dzieki

 • bagaż podręczny

  Witajcie Bardzo Was prosze o informacje czy w bagażu podręcznym mogę mieć aparat fotograficzny? Pytam bo jest to mój pierwszy lot po około 20 latach. No i co jeszcze mogę zabrać w bagażu podręcznym? Z góry dziękuję Marek

 • Bagaż podręczny

  Wyczytałam że bagaż podręczny może mieć 5 kg. Mam pytanie do lepiej zorientowanych: wiem że bagaż główny można połączyć i że w jednej walizce nie może być więcej jak 32 kg a czy można połączyć bagaż podręczny? zamiast 4*5 kg np 2*10 kg??

 • pytanie o bagaż podręczny

  mam 2 pytania odnośnie bagażu podręcznego: Jakie są rozmiwary i czy jesli biorę torebke to jest ona liczona jako bagaż podręczny czy mogę wziąć jeszcze osobno poza torebką bagaż podręczny?