Magiczne Ogrody w Janowcu to najbardziej magiczne miejsce na mapie. Ile kosztuje dzień w parku rozrywki?

Jeśli szukasz w życiu odrobiny magii, to miejsce z pewnością skradnie twoje serce. Magiczne Ogrody w Janowcu przeniosą nas do świata baśni, który znaliśmy dotąd tylko z dzieciństwa. Ile kosztuje dzień w parku rozrywki?

Każdy z nas czasami potrzebuje w swoim życiu odrobiny magii. Aby jej doświadczyć, wcale nie musimy czekać na cud. Wystarczy skręcić kołami swojego samochodu do Janowców, który otworzy przed nami zupełnie inny świat. Magiczne Ogrody w Janowcu to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w naszym kraju. Co musimy o nich wiedzieć?

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Magiczne Ogrody w Janowcu. Na jakie atrakcje możemy liczyć?

Magiczne Ogrody w Janowcu znajdują się nieopodal Kazimierza Dolnego. To właśnie tam możemy liczyć na przeżycie magicznych doświadczeń w towarzystwie nietuzinkowych postaci i pięknie zagospodarowanej przestrzeni.

 

Tworzenie tak bajkowych miejsc pozwala dzieciom na budowanie wyobraźni i pokazuje, że świat może być przepełniony niesamowitością. Znajdziecie tam mnóstwo placów zabaw, karuzel i torów przeszkód. Największym atutem jest jednak samo usytuowanie atrakcji. Dzięki temu każdy z nas może poczuć się jak w prawdziwej baśni.

 

Nie zabraknie także magicznych spotkań z futrzanymi Mardolami, Bulwiakami, wróżkami i wojownikami. Wiele osób uważa, że park nie ma sobie równych. Na stronie internetowej obiektu dostępny jest plan parku, dzięki któremu już wcześniej możemy zaplanować sobie magiczny czas spędzony w gronie najbliższych.  A jak wygląda kwestia finansowa?

Magiczne Ogrody w Janowcu – ceny. Ile zapłacimy za dzień pełen magii?

Park przewiduje zakup biletów online za pomocą strony internetowej obiektu. Można także wykorzystać w nim swój bon turystyczny. Ceny są uzależnione od wieku oraz dnia...urodzin! Jeśli wybierzecie się tam w dniu, w którym obchodzicie urodziny, za bilet zapłacicie tylko 20 złotych.

Magiczne Ogrody w Janowcu – bilety:

  • dzieci o wzroście do 100 cm – 5 złotych
  • osoby z niepełnosprawnością – 10 złotych
  • bilet normalny – 75 złotych
  • bilet ulgowy- 65 złotych

Przewiduje się także zakup biletów rodzinnych. Dotyczą one dowolnej kombinacji osób dorosłych i dzieci:

  • rodzina trzyosobowa – 189 złotych
  • rodzina czteroosobowa – 249 złotych

Za każdą następną osobę należy dopłacić 65 złotych.

Więcej o: