strajk kontrolerów

Wypowiedzi na forum o:

strajk kontrolerów

 • Re: Kiedy kolejny strajk kontrolerów?

  Czy ktoś wie, czy wczoraj był ten strajk kontrolerów i jak było z odlotami/przylotami? Czy są planowane strajki na sierpień? Co robią biura dla swoich klientów, jak są np. kilkugodzinne opóźnienia?

 • Re: Ukryty strajk kontrolerów lotniczych

  Ja lece jutro do Girony tam ma byc strajk kontrolerów lotu, wiec ... wiadomo nastrój nieciekawy. Ale jak poprzednik wspominał nie mamy na to wpływu i trzeba to przezyc:) wiec glowa do góry / w srode z majorki wrocila moja siostra bez problemów i tam i spowrotem.

 • Re: Kiedy kolejny strajk kontrolerów?

  . Zresztą wg doniesień RP to w Hiszpanii zapowiedzianych jest najwięcej strajków kontrolerów. Grecja "ruszy" pod koniec sierpnia.

 • Re: Kiedy kolejny strajk kontrolerów?

  Wczorajszy strajk oficjalnie nie miał miejsca, po wyroku sądu kontrolerzy musieli wycofać się z tych planów Niepokojące są doniesienia wedle których po odstąpieniu od strajku kontrolerzy stosujący się restrykcyjnie do przepisów ruchu lotniczego w ograniczają tym sposobem dostępność przestrzeni

 • W USA jak był strajk kontrolerów lotów....

  W USA szybko poradzono sobie ze strajkiem kontrolerów lotów. Wprowadzono wojskowych kontrolerów do słuzby cywilnej i nie pozwolono sparaliżować Państwa. Dokładnie tak samo powinno postąpić się w Polsce w odniesieniu do zorganizowanej grupy nacisku, Porozumienia Zielonogórskiego, która terroryzuje