Pasażer pociągu żali się mediom na skandaliczne zachowanie współpasażerów. "Buractwo pełną parą"

Podróż pociągiem ma wiele zalet, ale nigdy nie wiadomo, kim będą nasi współpasażerowie. Niedawno w jednym z przedziałów PKP Intercity została sfotografowana sytuacja, która oburzyła podróżującego pasażera.

Podczas podróży zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje. Niedawno na Facebooku pojawiło się zdjęcie z pociągu zrobione przez jednego z niezadowolonych pasażerów. Co tak bardzo zbulwersowało mężczyznę? Dlaczego podzielił się sprawą z mediami?

Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Pan Krzysztof jechał do Wrocławia. Nie spodziewał się zobaczyć takiego widoku

Portal epoznan.pl podzielił się relacją z podróży pana Krzysztofa, który jechał pociągiem na trasie Poznań-Wrocław. Dzielił on przedział z trzema osobami, których zachowanie zszokowało mężczyznę. Kiedy tylko miał taką możliwość, sfotografował swoje współpasażerki, a sprawą podzielił się z mediami. Jego żale zostały opublikowane później w mediach społecznościowych.

Zachowanie pasażerek niektórych bulwersuje, inni uważają, że nie ma w tym nic dziwnego  

Pasażer, który podzielił się z mediami zdjęciem z przedziału, był zbulwersowany zachowaniem pasażerek, ponieważ kładły one nogi na siedzenia obok. Mężczyzna dodaje, że najmłodsza współpasażerka biegała w butach po siedzeniach.

Dziewczyna kładzie skarpety na siedzenie obok, babcia sandały na siedzenie wnuczki, a wnuczka biega w adidasach po siedzeniach.

Większość internautów nie jest zaskoczona takim zachowaniem. Niektórzy twierdzą, że jest ono niedopuszczalne, inni dzielą się własnymi doświadczeniami z zagranicznych podróży i zaznaczają, że nie dotyczy to tylko polskich pasażerów. Jeszcze inni dziwią się, że mężczyzna po prostu nie zwrócił kobietom uwagi na miejscu i zdecydował się wyrzucić swoje żale w internecie. Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl.

Buractwo pełną parą.
Zapraszam do Londynu, tu nawet się nie ściąga butów, jak ktoś kładzie nogi na siedzeniu obok.
Więcej o: