Podróżujesz samolotem? Nie pij tego przed wejściem na pokład. Stewardesa zdradza, jakiego napoju unikać

Stewardesa, która pracuje dla Virgin Australia, zdradza, jakich napojów warto unikać przed wejściem na pokład samolotu. Porada przyda się zwłaszcza osobom, które bywają nerwowe, lub dla których lot jest stresujący. Kobieta podzieliła się cennymi wskazówkami dla wszystkich, którzy boją się latać. Nagranie udostępniła na TikToku.
Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Sarah Goodwin aktywnie prowadzi konto na TikToku. Na bieżąco udostępnia treści, które często odnoszą się do pracy, jaką wykonuje. Tajniki codziennego życia stewardesy są ciekawe, a często pomocne w podróżowaniu.

Tiktokerka zdradza czego nie pić przed wejściem na pokład

Oczekując na lot, często korzystamy z oferty różnych kawiarni lub innych lokali gastronomicznych. Zwłaszcza kiedy planowana podróż zostaje odłożona w czasie. W takich sytuacjach sięgamy po coś smacznego, czytamy książkę lub przeglądamy prasę. Stewardesa informuje jakich napojów warto unikać przed wejściem na pokład.

Sarah radzi, aby nie spożywać napojów zawierających kofeinę.

Przed lotem staraj się nie pić niczego z kofeiną, ponieważ może to wzmocnić twój niepokój i sprawić, że będziesz bardziej nerwowy

- słyszymy w nagraniu.

Wypicie kawy może prowadzić do nasilonej potrzeby korzystania z toalety. Co u wielu pasażerów potęguje stres, zwłaszcza jeśli nie lubimy latać samolotem. Poza tym, jeśli czeka nas dłuższa podróż, spożywanie kofeiny utrudnia możliwość zaśnięcia, przez co trudniej się zrelaksować.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Boisz się latać? Stewardesa radzi co robić w takich sytuacjach

Całe nagranie poświęcone jest tematowi strachu przed lataniem. Stewardesa udziela kilku cennych wskazówek, dzięki którym pasażer może poczuć się bardziej komfortowo. Po pierwsze wybierając miejsce, zarezerwuj siedzenia jak najbliżej przedniej części samolotu, ponieważ w ten sposób najmniej odczujesz ewentualne turbulencje.

Po drugie nie bój się zgłosić załodze, że się boisz. Stewardesa zapewnia, że nie odbiorą twojego strachu jako nieznośnego zachowania. Załoga wie, w jaki sposób rozmawiać z osobami, które boją się latać i zrobią wszystko, aby ci pomóc.

Staraj się skupić swoją uwagę na czymś innym. Warto podczas lotu słuchać muzyki, czytać książkę lub ulubiony film. To bardzo pomaga, kiedy chcemy zapomnieć o strachu.

Więcej o: