Ryanair uruchamia nową trasę z Polski. Poleci na Bałkany

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią spędzać wakacje w Bułgarii. W systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiło się nowe połączenie - z Gdańska do Burgas. Wystartuje w czerwcu 2020 roku.

Pierwsze loty z Gdańska do Burgas na wybrzeżu Morza Czarnego odbędą się na początku czerwca. Ryanair będzie latał tam dwa razy w tygodniu - we wtorki i w soboty. Bilety można rezerwować do września 2020 roku.

"Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów. To świetna wiadomość dla turystów, którzy na własną rękę będą mogli zorganizować sobie letni wyjazd do Bułgarii. A to atrakcyjny finansowo wakacyjny kierunek" - powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy cytowany przez oficjalną stronę lotniska.

Wiecie, dlaczego low-costami można latać tak tanio? Nasze wideo wam wyjaśni:

Zobacz wideo

To kolejny wakacyjny kierunek, którego uruchomienie Ryanair ogłosił w grudniu tego roku. 11 grudnia na oficjalnej stronie przewoźnika pojawił się też komunikat o nowej trasie z Wrocławia do Zadaru w Chorwacji. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od maja 2020 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia. Loty do Zadaru można rezerwować aż do października 2020 roku.

Zobacz też: 

Więcej o: