Ryanair ogłosił cztery nowe trasy z Polski. To wakacyjne hity

Ryanair uruchomi latem 2020 kilka nowych tras z polskich miast. W siatce połączeń irlandzkiego przewoźnika znajdą się Burgas, Zadar oraz Pafos.

Letni rozkład lotów Ryanaira będzie składał się łącznie z 252 połączeń, z czego 36 to nowości. W środę, 13 listopada, irlandzka tania linia ogłosiła cztery nowe trasy z Polski. W sezonie wakacyjnym 2020 pojawią się:

- dodatkowa nowa trasa z lotniska Warszawa-Modlin do Pafos na Cyprze (raz w tygodniu),

- dodatkowa nowa trasa z Gdańska do Zadaru w Chorwacji (trzy razy w tygodniu),

- dodatkowa nowa trasa z Poznania do Pafos (raz w tygodniu),

- dodatkowa nowa trasa z Katowic do Burgas w Bułgarii (dwa raz w tygodniu).

W związku z nowymi trasami na stronie Ryanaira pojawiła się też promocja. Przewoźnik oferuje bilety w cenie od 39 zł na grudniowe podróże.

Tanie linie lotnicze nie ustają w poszerzaniu swojej oferty. Już za niecały rok będziemy mieli do wyboru 42 nowe trasy z polskich lotnisk, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu. Większość połączeń zostanie uruchomiona w czerwcu i lipcu 2020 roku.

Tutaj z kolei możecie zobaczyć zimowy rozkład połączeń nie tylko Ryanaira i Wizz Aira, lecz także LOT-u. W ofercie jest m.in. lot z Warszawy do Kolombo na Sri Lance.

Loty z Polski to oczywiście nie tylko wspomniani wyżej przewoźnicy. Na urlop można wybrać się np. liniami Emirates. Jesteście ciekawi, czym różni się tam klasa biznes od klasy ekonomicznej? Zobaczcie nasze wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: