Ryanair startuje z kolejnymi trasami z Polski. Tym razem Czarnogóra

Ryanair poszerza swoją siatkę połączeń z Polski. Wkrótce przewoźnik poleci z Krakowa i Poznania do Podgoricy w Czarnogórze. To kolejny ciepły kierunek, który pojawił się w rozkładzie Ryanaira.

Jak informuje serwis Fly4Free, Ryanair z nowymi trasami wystartuje w przyszłym roku. Loty z Krakowa do Podgoricy rozpoczną się 23 lutego 2020, a z Poznania - 30 marca.

Z analizy rozkładu wynika, że początkowo samoloty z Krakowa będą wylatywać w środy i w niedziele, a od 31 marca do końca października we wtorki i w soboty. Loty ze stolicy Wielkopolski również będą realizowane dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i w czwartki.

Czarnogóra to kolejny wakacyjny kierunek, który pojawił się w siatce irlandzkiej linii. Polacy coraz chętniej spędzają tam urlop, więc może okazać się, że to strzał w dziesiątkę. Kraj kusi 240 słonecznymi dniami w roku, 180 dniami z ciepłą wodą w morzu i blisko 300-kilometrowym wybrzeżem z sześcioma riwierami. Z naszego tekstu dowiecie się, dlaczego warto zwiedzać Czarnogórę również po sezonie:

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Ryanair w sezonie letnim 2020 uruchomi cztery nowe trasy z Polski. Będą to loty z Modlina i z Poznania do Pafos na Cyprze, z Gdańska do Zadaru w Chorwacji oraz z Katowic do Burgas w Bułgarii.

Latanie samolotami staje się coraz popularniejsze, w rozkładach lotów różnych przewoźników wciąż pojawiają się nowe połączenia. Ale, co ciekawe, choć technologia się rozwija, niektóre loty trwają dziś dłużej niż 10 lat temu. Dlaczego tak jest? Dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: