pałac buckingham

Wypowiedzi na forum o:

pałac buckingham

 • Oświadczenie Pałacu Buckingham

  Meghan Markle urodziła? W najnowszym komunikacie Pałac Buckingham stawia sprawę jasno. Potomstwo księżnej i księcia Sussex nie przyszło jeszcze na świat.

 • Oświadczenie Pałacu Buckingham

  Oficjalne stanowisko Pałacu Buckingham zostało przedstawione na antenie CBS NEWS. Z oświadczenia jasno wynika, że Meghan Markle nadal oczekuje swojego pierwszego dziecka. Tę wersję potwierdzają także brytyjskie media. A co więcej, według nich, świat dowie się o porodzie księżnej już w momencie jego

 • Pałac Buckingham zasłonią dwa drapacze chmur?

  ciagle to samo. od paru lat jest jakas taka niezrozumiala tendencja, zeby przestawiac podmiot z dopelnieniem. Czasem - poza niepoprawnoscia - zdanie staje sie niezrozumiale lub wrecz mylace. tu aurat nie. Pałac Buckingham zasłonią dwa drapacze chmur? Dwa drapacze chmur zaslonia palac Buckingham?

 • Po włamaniu do Pałacu Buckingham królewska straż..

  Po włamaniu do Pałacu Buckingham królewska straż postanowiła się poprawić. Do tego stopnia, że w ogrodzie za intruza wzięto królewskiego syna - donosi BBC News. W kierunku księcia Andrzeja wycelowano broń, kazano unieść ręce i położyć się na ziemi. -- Moje forum:

 • Wystawa polskich pamiątek w Pałacu Buckingham

  -- Sława! .Brytania/ Wystawa polskich pamiątek w Pałacu Buckingham PAP 05-05-2004, ostatnia aktualizacja 05-05-2004 10:42 5.5.Londyn (PAP) - W Pałacu Buckingham, gdzie od środy do piątku w czasie wizyty państwowej w Wielkiej Brytanii zatrzyma się prezydent Aleksander Kwaśniewski, z okazji jego