burze

Więcej o:

burze

Wypowiedzi na forum o:

burze

 • Gdzie te burze?????

  W Warszawie miały dzis być burze. Zrezygnowałam z roweru. 22.30 i nadal 24 stopnie na balkonie. Spadło 11 kropel. Nie znoszę upałów. Syn jutro z paczka jedzie nad Bałtyk. Tam ma być 24 stopnie. Ja na południe. Ma być 30. Ja się pytam ... u kogo te burze? Kto ma chłodniej?

 • U kogo burza za oknem?

  U mnie był taki przyjemny, cichy wieczór. Nic nie zapowiadało burzy, piękne niebo o zmierzchu a teraz tak daje czadu jakiś silny wiatr, że aż nieprzyjemnie jest?

 • Re: Burza nad Nikiszem

  W Polskę uderzy były tropikalny huragan Lee. Przyniesie nam burze, ulewy i duże ochłodzenie

 • Re: Burza nad Nikiszem

  Po pokonaniu tysięcy kilometrów były tropikalny huragan Lee dociera nad Polskę i niebawem przyniesie nam burze, ulewy i duże ochłodzenie.

 • Re: Burza nad Nikiszem

  Przyniesie ze sobą przelotne opady deszczu, miejscami także burze, porywisty wiatr i duży spadek temperatury. Na zachodzie kraju temperatura nawet w najcieplejszym momencie dnia nie zdoła przekroczyć 15-20 stopni.

 • Re: Burza nad Nikiszem

  We wtorek, 19 września 2023 roku, pogoda dramatycznie się zmieni. W całej Polsce pojawi się zachmurzenie umiarkowane, które przyniesie przelotne opady deszczu, a na wschodzie także burze. Na termometrach zobaczymy umiarkowane temperatury, głównie 19-21oC. Wiatr słaby i umiarkowany, silniejszy na

 • Re: Burza nad Nikiszem

  W niedzielę, 24 września 2023 roku, na wschodzie i południowym ? wschodzie Polski dominować będzie pochmurna aura. Na pozostałym obszarze kraju będzie pogodnie. W regionie większego zachmurzenia mogą pojawić się przelotne opady deszczu oraz burze. Termometry wskażą od 15oC na Podkarpaciu, 19oC na

 • Pies ma napad paniki podczas burzy

  Są tu psiary? Wiem że są. Nie wiem co robić z psem. Od ubiegłego roku ma napady paniki podczas burz (w sylwestra to wiadomo). Byłam oczywiście już u weterynarza, pies dostał leki. Problem w tym, że lek się rozkręca około 1-1.5 godziny po podaniu. W tym czasie: po pierwszym podaniu (dwa dni temu)

 • Re: Burza nad Nikiszem

  Chwile grozy na jednej z meksykańskich plaż. Jeden z turystów sfilmował moment, gdy piorun zabija dwóch plażowiczów uciekających przed nadciągającą burzą. Zobacz nagranie ku przestrodze.

 • Re: Burza nad Nikiszem

  W sobotę, 23 września 2023 roku, na przeważającym obszarze Polski dominować będzie zachmurzenie duże i umiarkowane, wzrastające do całkowitego na wschodzie i południowym- wschodzie kraju. Na zachodzie Polski możliwe większe przejaśnienia. W całym kraju prognozowane są przelotne opady deszczu, a