black friday

Więcej o:

black friday

Wypowiedzi na forum o:

black friday

 • Przeceny / sklepy z zabawkami / Black Friday?

  Drodzy, jako że lista od Mikołaja długa i dzieci dużo do obdarowania, szukam informacji o możliwych promocjach. Wiecie może, czy któryś ze sklepów z zabawkami będzie miał jakiś BlackFriday? Interesuje mnie zakup: - hot wheels, - zabawki od Epee - zegarek Tobi 2.

 • Black Friday

  Black Friday wiecie może w jakich sklepach można spodziewać się obniżek ? Na oryginalnej stronie Black Friday na razie jest niewiele marek ;)

 • Re: Black Friday, co kupujecie?

  Ja kupiłam spodnie w sieciowce. Cena taka jak poprzednio, przy kasie obniżona o 25%. Ale nie polowałam na Black Friday, po prostu dzisiaj mi pasowało podjechać.

 • Re: Black Friday, co kupujecie?

  Niekoniecznie. Znałam poprzednie ceny wszystkich rzeczy, które kupiłam z okazji black friday. Wiem, że tak bywa, ale w tym roku specjalnie się wstrzymywałam z zakupem kilku rzeczy, więc tych cen pilnowałam.

 • Re: Black Friday, co kupujecie?

  mój ulubiony podkład Estee Lauder Double Wear w Sephorze. Dwie buteleczki, łącznie 120 zł taniej niż normalnie. W Douglasie i w Estee Lauder też są obniżki, ale mniejsze. Kwestię podkładu mam załatwioną do black friday 2022 :)

 • Re: Black Friday, co kupujecie?

  Wszystkie książki, które chciałam kupić na Black friday są czasem dwa razy droższe niż na allegro. Także w Empiku to ostatnio tylko przeglądam książki. -- "Bycie ateistą ma mnóstwo zalet, zbyt dużo, żeby nawrócenie się było atrakcyjne." Triss

 • Re: Black Friday, co kupujecie?

  Niekoniecznie, kupiłam kurtkę która i tak była mi potrzebna, z rabatem 20%. Wiem jaka była wcześniej cena, nie została podniesiona, więc uważam że była to dobra okazja. Imo opłaca się robić zakupy w Black Friday, jeśli i tak je planowaliśmy. Inaczej to faktycznie zbędny konsumpcjonizm.

 • Black Friday - skórzana torebka

  Korzystając z Black Friday chciałabym kupić sobie klasyczną, czarną, skórzaną torebkę. Rozmiar: mniejszy niż A4. Lubię miękką skórę. Mile widziane również jakieś eko sztuczne wegańskie skóry... Byle dobrej jakości. Może są jakieś marki, o których istnieniu nie wiem? Doradźcie proszę. Budżet: 200-300

 • Re: Black Friday ?

  Dodam, ze pierwsze zdjęcie przed black friday, drugie black friday

 • black friday w PL

  W tego co widać będzie chyba trochę lepszy niż w ostatnich latach (kiedy to właściwie w PL go nie było). Wrzucajcie proszę jutrzejsze promocje do tego wątku. Ode mnie: Tesco Komputronik (jeszcze nie wiadomo dokładnie co :)