Wyprzedaż biletów lotniczych z okazji Black Friday. Tanio polecimy w kilka cieplejszych miejsc

Ryanair ogłosił wyprzedaż biletów lotniczych z Berlina i kilku polskich miast z okazji nadchodzącego Black Friday. Taniej można polecić m.in. do Włoch czy Izraela. Oferta obowiązuje tylko 21 listopada.

Pięć rzeczy, które w samolocie dostaniesz za darmo

Irlandzki przewoźnik oferuje bilety na styczeń 2018 w cenach zaczynających się już od 19 zł w jedną stronę i 38 zł w obie. Taniej można polecieć z kilku polskich miast: Warszawy (Modlina), Gdańska, Krakowa, Szczecina, Poznania i Wrocławia.

Bilety za 19 zł w jedną stronę znajdziecie m.in. do takich miast jak: Ateny, Wenecja, Rzym, Bolonia, Mediolan, Ejlat, Oslo, Sztokholm, Paryż, Bruksela, Manchester, Londyn czy Glasgow. 

Tańsze bilety można znaleźć również z Berlina. Ze stolicy Niemiec za 4,99 euro w jedną stronę (czyli około 21 zł, a w dwie 42 lub 43 zł) polecicie m.in. do: Aten, Porto, Pizy, Mediolanu, Wenecji, Bari, Madrytu, Sewilli, na Majorkę, do Barcelony, Budapesztu czy Podgoricy.

Do promocyjnej puli trafiło 100 tysięcy biletów. Są one dostępne dla wszystkich pasażerów.

Zniżki z okazji Czarnego Piątku obejmują też bagaż. Można zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego bez dodatkowych kosztów. Walizki muszą mieć wymiary: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. 

Choć loty od 19 zł można rezerwować tylko dziś, Ryanair na każdy dzień tego tygodnia przygotował inne okazje.

Na stronach innych przewoźników na razie nie pojawiły się oferty promocyjne. Być może zostaną opublikowane w dniu samego Black Friday, czyli 24 listopada. Tak w poprzednich latach było m.in. w przypadku Polskich Linii Lotniczych LOT oraz norweskiego Norwegiana.

Czytaj też: Stewardessa zdradza, jakie miejsce zająć w samolocie, żeby mieć najlepszą obsługę

Więcej o: