Tanie linie lotnicze kuszą cenami na Black Friday. Oferta obowiązuje tylko do północy

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, a tanie linie lotnicze już kuszą atrakcyjnymi ofertami. W ramach promocji o nazwie "Black Week" codziennie możemy dorwać bilety w atrakcyjnych cenach. Co przygotowali najpopularniejsi przewoźnicy?

Black Friday to doskonała okazja, by zaplanować kolejny wyjazd. Dzięki promocyjnym ofertom przygotowywanym przez linie lotnicze możemy nieco zaoszczędzić i wybrać się na zasłużony urlop. Ile zapłacimy za bilety? Zdradzamy, jak wygląda promocyjny tydzień w Ryanairze i Wizz Airze. 

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Black Friday w Ryanairze

Black Week trwa w najlepsze. W ramach poniedziałkowej promocji Ryanaira pasażerowie mogli zakupić bilety na loty z 15-procentową zniżką. Z kolei we wtorek przewoźnik opublikował ofertę "sobotnie loty od 89 zł". Chętni mogą skorzystać z okazyjnych cen na kursy odbywające się od 22 listopada 2022 roku do 15 lutego 2023 roku. Jednak przewoźnik nie uwzględnia w tym podróży w okresie bożonarodzeniowym, czyli od 16 grudnia do 8 stycznia 2023 roku.

Ceny w jedną stronę zaczynają się już od 39 zł. Tyle wyniesie nas lot z Poznania do Billund w Danii lub norweskiego Oslo. Za 49 zł polecimy m.in. do Bolonii i Dortmundu z Katowic, a także do Brukseli z Warszawy. Za mniej niż 50 zł kupimy również bilety z Wrocławia do Mediolanu oraz Sztokholmu. Jeżeli planujecie wycieczkę, to warto się pospieszyć. By skorzystać z promocji, bilety należy zarezerwować we wtorek, 22 listopada. 

Tanie bilety na Black Friday - Wizz Air

Nadchodzące dni to także tydzień promocji w ofercie węgierskiego przewoźnika. Drugiego dnia Wizz Air przygotował ofertę, w ramach której możemy zakupić bilety z 15-procentową zniżką na wybrane loty odbywające się do 31 stycznia 2023 roku. Najmniej zapłacą oczywiście członkowie Wizz Discount Club. 

Przykładowo podróż z Gdańska do Edynburga w dwie strony wyniesie ich 100 zł. W przypadku pozostałych pasażerów kwota wzrośnie o 21 zł. Tyle samo zapłacimy m.in. za loty z Warszawy do Bolonii. Bilety w dwie strony za 240 zł możemy zakupić ze stolicy do Madrytu lub Rzymu (168 zł z Wizz Discount Club). Chcecie ogrzać się na Cyprze? W niektórych terminach możecie wybrać się z Katowic do Larnaki za mniej niż 300 zł. 

Należy jednak pamiętać, że promocyjne ceny zawierają jedynie bagaż podręczny. Zakup dodatkowej walizki wiąże się z wyższą kwotą biletu. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: