Black Week w liniach lotniczych: LOT i Ryanair obniżają ceny biletów lotniczych. Znikają w okamgnieniu!

Black Week, czyli tydzień poprzedzający Black Friday dotyczy również linii lotniczych. Black Week w LOT to jedna z ofert, które mogą pomóc ci spełnić marzenie o dalekich podróżach w niskiej cenie. Z okazji święta wyprzedaży obowiązuje 15 procent rabatu na loty we wszystkich kierunkach! Podobne promocje czekają również w Ryanair.

Marzysz o dalekich podróżach w niskich cenach? Teraz podczas tygodnia promocji w liniach lotniczych, jest to możliwe. Podróżując do innych krajów oszczędzisz pieniądze, a dokładniej aż 15 procent ceny. Sprawdź, gdzie warto się udać i na którym locie możesz oszczędzić najwięcej. Promocyjne oferty z okazji Black Friday trwają również w Ryanair. Wcześniejsze wakacje między początkiem kwietnia, a końcem czerwca zorganizujesz z 10 procentowym rabatem. Które kraje warto odwiedzić, aby oszczędzić?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Black Friday. Święto amerykańskiego konsumpcjonizmu?

Black Week w LOT. Gdzie warto wybrać się na urlop?

Niezależnie od tego czy marzysz o dalekich, czy bliskich wycieczkach - warto zorientować się, na których wyprawach zaoszczędzisz najwięcej pieniędzy. Największe okazje mogą przytrafić się podczas promocyjnego tygodnia, czyli popularnego Black Week. Linie lotnicze LOT oferują aż 15 procent zniżki na wszystkie podróże bez wyjątku. Z rabatem polecisz m.in do Toronto za mniej niż 2000 złotych, a za podróż do Seulu zapłacisz tylko 2100 złotych. Dubaj możesz odwiedzić już za 1700 złotych.

Ceny na jarmarku świątecznym we Wrocławiu poszybowały mocno w górę Cenniki grozy na jarmarkach świątecznych. "Co to za chleb za 25 zł?"

Jakie warunki obowiązują podczas Black Week w LOT?

Aby wziąć udział w tygodniu promocji w LOT należy wiedzieć, że:

Podstawę naliczenia zniżki od taryfy publikowanej na stronie www.lot.com stanowi kod rabatowy: BLACKWEEK15 dla lotów o numerach LO 1-3999.

  • Zniżka dotyczy wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych.
  • Kod rabatowy należy wpisać w pole "kod promocyjny".
  • Kod rabatowy ważny jest do 29.11.2021.
  • Kod rabatowy dotyczy podróży w terminie od 10.01.2022 do 26.03.2022.
  • Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.
  • Zniżka ma zastosowanie na rejsy operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.
  • Zniżka dotyczy podróży w obie strony w LOT Economy Class.

Tłumy na Krupówkach Cicha noc w Zakopanem? Polacy masowo odwołują rezerwacje

Promocje z okazji Black Friday w Ryanair. Gdzie warto się wybrać ze specjalnym rabatem?

W liniach lotniczych Ryanair skorzystamy z również dużej promocji. To 10 procent rabatu na wiele lotów międzykrajowych. Polecisz taniej m.in do Alicante w Hiszpanii (233,10 złotych), Porto w Portugalii (244,10 złotych), Tel Avivu w Izraelu (161,10 złotych) czy Neapolu we Włoszech (143,15 złotych). Warunek to termin wyjazdów. Mimo wczesnej rezerwacji, oferta dotyczy lotów między 01/04/22 do 30/06/22. Promocja trwa do 24/11/21. Należy się pospieszyć, aby wybrać się na upragniony urlop w niskiej cenie.

Więcej o: