Black Friday 2023. Zaraz wystartują promocje. "Od Azji, przez Bliski Wschód i Europę, po Amerykę Północną"

Dużymi krokami zbliża się moment, na który czekają wszyscy miłośnicy podróżowania. Jak co roku, z okazji Black Friday wiele linii lotniczych szykuje specjalne oferty, dzięki którym zaplanujemy wymarzone urlopy w atrakcyjniejszych cenach. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Black Friday (ang. Czarny Piątek) wypada tuż po Święcie Dziękczynienia, czyli w tym roku 24 listopada. W ten dzień sklepy na całym świecie kuszą niezwykle atrakcyjnymi cenami. W akcje włączają się również popularne linie lotnicze. Choć przewoźnicy nie podają jeszcze szczegółów promocji, to oferty z minionych lat pokazują, że jest na co czekać. 

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska zastanawia się, czy Ryanair postępuje zgodnie z prawem. "On rządzi się swoimi prawami"

Black Friday 2023. Wizz Air i Ryanair

Serwis Polonia Birmingham przypomina, że dwa lata temu Ryanair przygotował niezwykłą promocję BOGOF. Umożliwiała ona podróż dwóch osób w cenie jednego biletu. Z kolei w ubiegłym roku przy zakupie jednego biletu drugi można było otrzymać za połowę jego wartości. Czy możemy liczyć na powtórzenie promocji? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak istnieje nadzieja na rozszerzenie oferty także o loty wiosenne oraz letnie. 

W 2022 roku Wizz Air zdecydował się natomiast na wprowadzenie specjalnego tygodnia pełnego promocji. Każdego dnia publikował inną ofertę, np. oferował 15-procentową zniżkę na wybrane loty odbywające się do 31 stycznia 2023 roku.

Węgierski przewoźnik prawdopodobnie zrobi coś bardzo podobnego w tym roku, z 20 proc. zniżką na loty zarezerwowane za pomocą aplikacji WIZZ

- czytamy na bham.pl. 

Tanie podróżowanie. Oferty na Black Friday

Do akcji włączył się także PLL LOT, który w ubiegłym roku z okazji Czarnego Piątku rozpoczął promocję trwającą aż sześć dni. W tym czasie pasażerowie mogli zakupić tanie bilety lotnicze na dziesiątki połączeń. Wygląda na to, że podobna oferta pojawi się również w tym roku. Na stronie polskiego przewoźnika już pojawiła się specjalna zakładka z zapowiedzią. 

"Od Azji, przez Bliski Wschód i Europę, po Amerykę Północną - oczekując na promocję Black Week 2023, zapoznaj się z naszymi kierunkami i już dziś zaplanuj idealny wyjazd" - czytamy. Wystarczy zatem uzbroić się w cierpliwość i wyruszyć na polowanie już 24 listopada. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: