Black Friday w sklepach dla podróżników - zobacz, co uda ci się kupić na wyprzedażach!

KS
24.11.2017 14:40
Black Friday w sklepach dla podróżników

Black Friday w sklepach dla podróżników (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Sprzęt podróżniczy, specjalistyczna odzież czy obuwie nie należą do najtańszych. Dlatego akcje takie jak Black Friday są doskonałą okazją, by uzupełnić swój turystyczny ekwipunek. Zobacz najciekawsze promocje, jakie udało nam się wyłowić ze sklepów internetowych.

kolaż redakcja, materiały partnerów

Czego przede wszystkim warto szukać podczas obniżek? Warto zwrócić uwagę na kurtki oraz obuwie. To zwykle jedne z bardziej kosztownych elementów ekwipunku każdego podróżnika, a nie ulega wątpliwości, że warto zawsze inwestować w ich najlepszą jakość na jaką nas stać. Black Friday czy inne akcje promocyjne to doskonała okazja, by kupić wysokiej jakości kurtkę turystyczną lub buty trekkingowe.

Poza odzieżą i obuwiem warto także zwrócić uwagę na sprzęt biwakowy, który w tym okresie jest wyjątkowo tani. Dzięki temu możemy po bardzo okazyjnych cenach przygotować się na biwakowanie w sezonie wiosennych czy letnim. Nie brakuje na wyprzedażach namiotów, lamp turystycznych, sprzętów kuchennych itp. Możemy również rozejrzeć się za elektroniką, jak nawigacje turystyczny, przenośne głośniki czy słuchawki. Jednak największe promocje na tego typu sprzęty jeszcze przed nami.

Warto za to rozejrzeć się za akcesoriami narciarskimi. Mimo tego że sezon dopiero się rozpoczął, to już można trafić na przecenione akcesoria, jak gogle, kaski, kijki oraz kurtki czy spodnie. Poniżej wybraliśmy prawie 30 propozycji, które przykuł naszą uwagę. 

Więcej o: