toaleta

Więcej o:

toaleta

Wypowiedzi na forum o:

toaleta

 • Bidet w kazdej toalecie

  Proponuję taki projekt obywatelski - w każdej toalecie szkolnej i w każdym dużym zakładzie pracy powinien być przynajmniej jeden kubik z bidetem żeby miesiączkujące kobiety mogły się pomyć. Co wy na to? Da się?

 • Szkoła - ograniczenie dostępu do toalet

  Ematka wie wszystko, więc jest spora szansa na pomoc z Waszej strony. W szkole syna dyrekcja wpadła na pomysł, żeby w trakcie lekcji ograniczyć dostęp do toalet. Zostaje dostępna 1 toaleta, na parterze. Pozostałe otwierane są tylko na przerwy. Szukam przepisów, które regulują dostęp do toalet w

 • toaleta, problem , zaparcia

  Witam przychodzę z pytaniem , ostatnio mam problem nie wiem czy to z żołądkiem, trawieniem , ale coraz częściej gdy przychodzę ze szkoły i muszę pójść do toalety to pojawią się problem bo mam zatwardzenia, bardzo twarde i nie mogę za nic tego wydalić, a nie jem czekolady ,(NO może czasmi) , jakiś

 • Re: Bidet w kazdej toalecie

  Wejdź kiedyś do publicznej toalety, to zrozumiesz. Zakładasz, że bidet magicznym sposobem utrzyma czystość? Polska to nie Japonia.

 • Re: Bidet w kazdej toalecie

  Wiele razy byłam u to w wielu krajach, nic szczególnie szokującego. Bidet to nie toaleta. Łatwiejszy w utrzymaniu czystości.

 • Re: Bidet w kazdej toalecie

  W Finlandii tego typu dupoprysznice są nawet w toaletach w pociągu, bardzo wygodne.

 • Re: Bidet w kazdej toalecie

  Albo w ogóle sedesy z biedtką jako domyślne rozwiązanie. Nie tylko do miesiączki się przyda i nie tylko kobietom. Tylko boję się, że np. w szkolnych czy publicznych toaletach dopiero będzie gnój dookoła.

 • Re: Bidet w kazdej toalecie

  Korzystanie z bidetu to nie pełnowymiarowe ablucje, a bidet powinien być w każdej toalecie. Argument że w pracy nie można mieć takiej możliwości higieny jak w domu mnie nie przekonuje. Albo idziemy z postępem, albo nadal siedzimy w jaskiniach.

 • Re: Szkoła - ograniczenie dostępu do toalet

  Hmmm i jak jedna toaleta na całą szkołę ( czasem dwa piętra niżej) ma ten problem rozwiązać? Well, bo to wciąż rozwiązanie połowiczne. Ideałem jest zero toalet dla uczniów = zero palenia w toaletach i zero wyjść na przerwach.

 • Re: Bidet w kazdej toalecie

  Ale faceci mają to jako jedność, albo albo . Bidet to już dodatkowa sprawa.. Jaka wybuchła afera że komendant policji miał bidet? W moi poprzednim miejscu pracy był w toalecie bidet, była tylko jedna kobieta. Znajomi z dwójką synów na pokładzie też mają bidet