Chciał skorzystać z toalety w pociągu. To, co zastał, zaskoczyło wszystkich. Do sieci trafiło nagranie

Na jednym z profili w mediach społecznościowych pojawiło się zaskakujące nagranie. Pasażer fińskiego pociągu chciał skorzystać z toalety w trakcie podróży. To, co zastał w pomieszczeniu, skutecznie uniemożliwiło mu załatwienie potrzeby.

Internet obiegło nagranie jednego z internautów, który w ostatnim czasie poruszał się pociągiem po Finlandii. W trakcie podróży chciał skorzystać z WC, jednak gdy otworzył drzwi pomieszczenia, zobaczył, że toaleta pokryta jest grubą warstwą śniegu i lodu, który znajdował się nawet w środki muszli. Pasażer wszystko uwiecznił i wrzucił do sieci w akompaniamencie muzyki ze światowego hitu  "Kraina Lodu".

Zobacz wideo Maciej i Katarzyna Stuhrowie zachęcają do licytacji kolacji z nimi, w ramach WOŚP

"Pociąg odwiedziła Elsa" piszą internauci

Nagranie z profilu o nazwie neomoderneis obiegło użytkowników popularnego portalu z całego świata. Film odtworzono ponad 947 tysięcy razy w zaledwie trzy dni. Nie brakowało komentarzy nawiązujących do bajki "Kraina Lodu".

Z pewnością była tu Elsa

- pisze jedna z internautek.

Podróżujesz ekspresem do Hogwartu?

- pyta inna użytkowniczka portalu.

Niektórzy nie dowierzają, że pociąg znajdował się w Finlandii i sugerują, że nagranie pochodzi z Kolei Transsyberyjskiej, jednak fińskie napisy w pomieszczeniu nie pozostawiają wątpliwości, że to właśnie tam pasażerowie zastali niecodzienny widok. 

Takie widoki nie są obce polskim pasażerom

Zamarznięte i skute lodem toalety były swojego czasu dość częstym widokiem w Polskich pociągach. W 2012 roku świat obiegło zdjęcie zrobione w pociągu InterRegio relacji Szczecin Warszawa, gdzie ośnieżone były nawet ściany pomieszczenia oraz umywalka. Polscy internauci podobne sytuacje wspominają także z innych podróży. W latach 70. chłód w pociągach był czymś często spotykanym, a nawet dziś, w czasach, w których ogrzewanie pomieszczeń jest powszechną normą, zdarzają się awarie.

Więcej artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: